واشنگتن – در نظر گرفتن مرحله پس از پیروزی او در کارولینای جنوبی جو بایدن او را در آغوش کشید دوست دیرین تشکر. جیمز Clyburn که به معاون سابق رئیس جمهور یک آرزو تایید سه روز قبل از حالت اولیه.

“شما به من به ارمغان آورد” یک بشاش بایدن گفت Clyburn خانه اکثریت شلاق و بالاترین رتبه آفریقایی آمریکایی در کنگره که او خطاب به “دوستان من.”

آن بود بدون اغراق. Clyburn نقطه عطفی شکل در یک وضعیت که در آن حدود 60 ٪ از تمام دموکراتیک رای دهندگان سیاه و سفید هستند.

خروج نظرسنجی نشان داد که تقریبا نیمی از 47 درصد از دموکرات اولیه رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی گفت: Clyburn تایید شد, یک عامل مهم در رأی خود. علاوه بر این 24% گفت که مهم ترین عامل است.

Clyburn گفت: امروز ایالات متحده آمریکا است که چشم انداز دور دوم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او را “ترس” برای آینده است.

“همه می گوید برنده یک پیروزی است و درست است که” Clyburn گفت: در این مصاحبه در آستانه اولیه جمعه. “اما من دوست دارم برای دیدن یک پیروزی قابل توجهی به اندازه کافی برای ایجاد یک تصویر از یک موج و یا خوب و روایات بیرون می آید.”

سیاه و سفید رای دهندگان: دموکرات ها صورت یک آزمون بسیار مهم در کارولینای جنوبی اولیه: می توانید آنها انرژی آفریقایی-آمریکایی رای دادن ؟

“من فکر می کنم به خصوص مردم در کارولینای شمالی و گرجستان خواهد شد و به دنبال آن نتایج,” او گفت:.

پاتریک مورای مدیر, Monmouth University نظرسنجی موسسه گفت: خروج نظرسنجی تایید Clyburn اهمیت به بایدن روز شنبه.

“من فکر نمی کنم من همیشه می تواند نقطه به نقطه در یک زمان که در آن (یک چهارم رای دهندگان) گفت که چیزی که فقط اتفاق افتاده بود مهم ترین عامل” او گفت:.

بایدن احتمالا برنده بدون Clyburn حمایت موری گفت: “اما احتمالا نه به عنوان قاطعانه و آن را تعیین کننده برنده این کلید در اینجا.”

آن را بیش از Clyburn حمایت است که ساخته شده تفاوت. همچنین کلید بود و توصیه های خود را به بخش خصوصی داده شده به بایدن هفته گذشته که او نیاز به ریختن خود رویکرد نرم و بدون زرق و برق کمپین و مبارزه سخت تر برای نامزدی Clyburn گفت واشنگتن پست.

‘رای دهندگان خود را باید انتخاب کنید’: چرا اوباما نمی, در دموکراتیک اولیه

بایدن گفت که او درک کرد: “او به من گفت:” من آن را کردم,’ ” Clyburn به این روزنامه گفت.

Clyburn در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای از بیخ و بن برای بایدن در کارولینای شمالی یکی از 14 متحده برگزاری مقدماتی در سه شنبه سه روز از در حال حاضر.

Clyburn گفت: ایالات متحده آمریکا امروز او امید خود را از موقعیت و نفوذ خود در کلید غرب دولت کمک خواهد کرد بایدن احیای او تلاش انتخابات ریاست جمهوری است.

“من نیاز به حفاظت از سرمایه گذاری من. من سرمایه گذاری در این مرد. به اعتقاد من در او” Clyburn گفت. “من نمی خواهم کسی به من فکر می کنم فقط حمایت او و رفتن به پنهان کردن در جایی. من به هر جا که او از من بپرسید به رفتن با او یا بدون او.”

او حاضر به خاموش ماندن

Clyburn را تایید نمی تعجب کسانی که به دنبال کار خود را. او و بایدن شده برای سال. بایدن به عنوان معاون رئیس جمهور به, باراک اوباما, ملت, اولین رئیس جمهور سیاه. و بایدن هیچ غریبه ای به بازدید از کارولینای جنوبی است.

“من نمی بینم او را حمایت از هر یک از دیگران” گفت: Rickey تپه رئیس سابق علوم سیاسی و گروه تاریخ در دانشگاه جنوب دانمارک.

او گفت: Clyburn او به نام “قدرت کارگزار” می تواند تایید بایدن هر چه زودتر و قبل از روز سه شنبه بحث اما “شما باید کمی تئاتر یک درام کم است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن وزن: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید مایک بلومبرگ باید پایان ‘شوخی یک کمپین’ پس از کارولینای جنوبی اولیه

در عاطفی خود را اعلام Clyburn در مورد همسر اواخر امیلی و عشق او را برای بایدن. او همچنین گفت: از یک زن مسن که پرسید که پشتوانه. او گفت که او می خواست از او بشنوم و هم جامعه.

“من تصمیم گرفتم در آن وجود دارد که من نمی خواهد خاموش ماندن او گفت:” بعد از آن.

بایدن و دیگر کاندیداهای ریاست جمهوری تا به حال استقبال Clyburn و دیگر اعضای کنگره سیاه حزبی.

Clyburn است عمل به حمایت از یک نامزد و تا نزدیک به, اولیه, اگر در همه. او گفت که او می خواهد نامزدها به دادگاه رای دهندگان در خود دولت را در مورد خود و صرف پول خود را.

“من برای مدت طولانی شناخته شده است که من که قرار بود به رای, برای,” او گفت:.

Clyburn استفاده از یکی از حالت های جدید ماشین های رای گیری در Orangeburg جمعه به رای بایدن. او با بررسی قبل از او در سمت چپ به مطمئن شوید که وجود دارد بدون اشتباه.

نزدیک به 30 مایل دور در کلمبیا, بایدن بود مبارزه حتی توقف Clyburn را سلمانی, برگزاری نمایشگاه برخی از شور و شوق Clyburn شده بود هل دادن.

Clyburn گفت: او می خواهم دیده می شود “کمی بیشتر انرژی” در روزهای اخیر در پای صندوقهای رای است.

‘او را به صحبت کردن با کسانی که مردمی’

Clyburn مجسمه در دولت به عنوان اولین آفریقایی آمریکایی برای خدمت در کنگره پس از بازسازی و رهبری او در اغلب سیاه و سفید منطقه خود را از حمایت قابل توجه است.

“او صحبت کردن به کسانی که مردمی” گفت: Adolphus بلک جونیور, استاد علوم سیاسی و مطالعات آفریقایی آمریکایی در Winthrop دانشگاه. “او خوب برخوردار ایستاده با آنها پس از این تایید شده است که مهم است.”

Belk ذکر اخیر Winthrop دانشگاه نظرسنجی که یک پنجم رای دهندگان سیاه در کارولینای جنوبی شده بود مردد قبل از اولیه. و فاصله بین بایدن و سناتور. برنی ساندرز من-Vt., تا به حال تنگ شده.

کارشناسان سیاسی توجه داشته باشید که بایدن به نام کارولینای جنوبی خود را به “فایروال” خواهد بود و باید به طور جدی در وزن آیا برای قرار وثیقه از نژاد اگر نمی نفع خود دولت است.

بایدن زیان در اوایل مسابقات نگران Clyburn. او می ترسید مردم را به نفع برندگان از این مسابقات. او در بانکی در یک تغییر پس از کارولینای جنوبی و در روز جمعه گفت او امیدوار بود که این تیم می تواند “به نوبه خود جزر و مد.”

تاثیر فراتر از کارولینای جنوبی

Clyburn برنامه های خود را برای حمایت بایدن در جاده ها عنوان یکشنبه به کارولینای شمالی و احتمالا ویرجینیا در روز دوشنبه. Clyburn نفوذ به طور بالقوه می تواند کمک بایدن جمع آوری پول چیزی است که او تلاش کرده است با.

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی که در کنگره Clyburn به ارمغان می آورد به جدول است که حزب می تواند نیاز اگر آن را برای رفتن به ملاقات آن هدف در این انتخابات” Belk گفت.

Clyburn همچنین قصد دارد برای پیوستن به get-out-the-رای تلاش در آفریقایی-آمریکایی جوامع به خصوص در جنوب.

رئیس سابق کنگره سیاه حزبی صرف هفته در طول سال 2018 midterms انتخاباتی نامزدهای دموکرات در رقابتی مسابقه. بسیاری از جمله اندی کیم نیوجرسی به دست آورد و کمک کرد دموکرات دست آوردن مجدد کنترل از خانه.

ساندرز’ quest: “او یک سوسیالیست و من’: را تعدیل می شود گرم کردن به برنی ساندرز به عنوان سوپر شنبه رویکردهای?

Clyburn قصد دارد همچنان در این سال با یک توقف در کالیفرنیا در اواسط ماه مارس.

“ما به دنبال یک (ریاست جمهوری) نامزد ما کمک می کند که پیروزی رای گیری صندلی,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im