چگونه یک هوستون عکاس دادن به جامعه خود یک ویدئو در یک زمان شلیک

به روز شده

یک عکاس در حال تغییر است راه او می کند کسب و کار با دادن دور رایگان فیلم شاخه به رستوران های محلی و شرکت ها برای کمک به افزایش کسب و کار خود را.

در میان تلفات از COVID-19 pandemic, کسب و کار و کارآفرینان در سراسر کشور داشته اند به درهای بسته خود را متوقف کند و خدمات خود را مانند Gabriela گونزالس از, عکس های گابریلا.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: او-B 3 شیپور خاموشی هوستون رستوران ها برای ایجاد ظروف برای انتخاب منطقه فروشگاه

“بودن در کسب و کار برای بیش از 25 سال در دستور کار من هرگز خالی هرگز. با هاروی من احتمالا 2 هفته یا کمتر اما هرگز مانند امروز” گفت: گونزالس.

“من هرگز فراموش نخواهم کرد که صاحب رستوران به تنهایی نشسته در یک جدول اتاق ناهار خوری با سر پایین” گونزالس گفت. “شما می توانید ترس و نگرانی در چهره او قلب من را شکست برای او.”

این نگاه است که آنچه به گونزالس ایده استفاده از مهارت های خود را و خدمات برای کمک به هوستون کسب و کار در منطقه است.

“ما احساس می کنیم خوشا به Gabriela تخصص با شاخه های عکس و ویدیو آگهی های بازرگانی. چه یک فرصت شگفت انگیز قادر به مشتریان اجازه می دانم که ما در حال باز برای کسب و کار” مشترک جسی Canas صاحب گاو درایو BBQ.

خانواده به اندازه وعده های غذایی به رفتن: هوستون رستوران ها ارائه خانواده به اندازه اعیاد به رفتن در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

جلسه این صاحبان کسب و کار و تشویق آنها را به قطع داده گونزالس یک چشم انداز جدید. “من ایمان دارم به خصوص وقتی که من می تواند و در طول زمان نیاز است.”

Gary LaFave از FitChef غذاهای تگزاس گفت: این یک برکت و رحمت برای بهره مندی از گونزالس’ خدمات. “من قرار داده و کسب و کار در دست خدا, خدا با این نسخهها کار در راه مرموز” گفت: LaFave.

“ساده لوح چنین است: دادن و مراقبت از فرد در تلاش خود را برای کمک به تقویت اقتصاد ما در یک واقعیت جدید از دنیای مجازی” گفت: Mary E. راموس از راموس قانون گروه PLLC. “قرار گرفتن در معرض این تنها به ما کمک می کند تا تنظیم به آینده نه چندان معمول از زوم و الکترونیکی-تنها دادگاه مشارکت.”

“عکاسی نیست فقط راه من از زندگی, اما این اشتیاق من پس چرا نمی کمک کند؟” گونزالس گفت.

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>