چگونه NBA کردم دسترسی بی سابقه به Michael Jordan و گاو برای ‘تاریخ و زمان آخرین رقص’ مستند

اگر شما می خواهید بدانید که چگونه فیلم خدمه به دست آورد بی سابقه دسترسی به 1997-98 شیکاگو بولز که تبدیل به بسیار پیش بینی, مستند “آخرین رقص” بهتر است برای شروع با Andy Thompson.

“جوانه ایده آمد از اندی گفت:” گرگ Winik یکی از تولید کننده اجرایی در 10 ساعت فیلم مستند که یکشنبه آغاز می شود در ESPN و سابق NBA سرگرمی اجرایی است. “اندی تا به حال ارتباط با مایکل.”

شما احتمالا نمی دانم تامپسون. اما شما می دانید که کار خود را. او معاون رئیس جمهور از تولید محتوا برای NBA سرگرمی. او اغلب در پشت دوربین و یا با یک خدمه مستند لیگ برای انواع projec

او برادر سابق NBA بازیکن Mychal تامپسون و عمو از رزمندگان طلایی امور خارجه ستاره کلی تامپسون. او همچنین در بازی توپ در مینه سوتا پس از برادر خود.

در NBA محافل شناخته شده است که اگر یک تلفن همراه همه مهم شماره های ذخیره شده آن است که اندی تامپسون.

بینش بیشتر: انتظار ‘یک طرف Michael Jordan شما شاید دیده نمی شود’

کارگردان: Jason Hehir تماس های ساخت اردن فیلم مستند “یک امتیاز”

خاطرات: Kerr سهام مورد علاقه اردن داستان جلوتر از مستند

پوشش MJ: دیرین گاو نویسندگان توصیف خاطرات مورد علاقه خود را

“من همیشه درگیر در مسابقات قهرمانی فیلم هایی که ما تولید می شود در پایان فصل و ما رو تنگ در سال 1992 زمانی که من در تیراندازی تیم رویایی مستند” تامپسون گفت. “من همیشه احساس ما واقعا هرگز به مایکل خود را به دلیل شرایط پس او را برای یک فصل کامل و واقعا در تلاش برای کشف که چرا این مرد تا وسواس در مورد برنده شدن و فقط Beatle-شیدایی بود که همیشه در اطراف گاو و مایکل.

“پس از” فصل 96-97 بحث وجود دارد رفتن آنها بود و این بود که احتمالا رفتن به خود را در فصل گذشته. من گفت: “این آخرین شانس ما برای دریافت مایکل مستند برای یک سال تمام.’ “

NBA تا به حال برای متقاعد کردن خریداران مالکیت مربی فیل جکسون و اردن.

وارد یک جوان NBA اجرایی به نام آدم و نقره در حال حاضر در لیگ کمیسر اما پس از آن سر از NBA سرگرمی; cameo از اردن را دوست احمد رشاد; یک خانواده از فیلمسازان — این Winiks — که ایجاد NBA سرگرمی; و البته تامپسون.

این منبع داستان چگونه “آخرین رقص” ساخته شده است با شروع بیش از 23 سال پیش زمانی که اردن و رد بولز NBA.

از آن پس تا به حال این پروژه تا به حال شروع می شود و متوقف می شود و نقره و گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ، در یک زمان اسپایک لی در مذاکرات مستقیم این پروژه است. برای تقریبا یک سال وجود دارد گفتگو با Danny DeVito به تولید است. وجود دارد و بحث با راس Greenburg یک بار رئیس جمهور از HBO ورزشی و تهیه کننده فیلم Frank Marshall دیرین کسب و کار شریک زندگی از استیو اسپیلبرگ.

اما اردن نیز مورد نیاز به راحتی با زمان انتشار و نقره گفت: “من استفاده می شود به شوخی با مایکل در طول سال در مورد آن. من فکر می کنم یکی از دلایل آن را نمی توانید انجام بیش از کسانی که سال ها بود چرا که او بود که همه هیجان زده در مورد آن اتفاق می افتد. او باقی مانده بسیار خصوصی فرد در طول سال و با یک دیگر چشم انداز خود را در زندگی حرفه ای او قادر به آمدن به شرایط با آن است.

“شما می بینید یک طرف از مایکل که هر کس در اطراف NBA آگاه بود. او مانند یک تصویر جلا و هیچ چیز وجود دارد در این است که گروهانش. اما شما ببینید یک خام مایکل و چگونه فوق العاده رقابتی او است. وجود خشونت به که و که ممکن است تعجب بسیاری از مردم است.”

گفت: Dion Cocoros های NBA معاون ارشد رئيس جمهور از محتوای تولید: “این فقط بزرگ زمان به دلیل وجود یک نسل کامل از مردم که می تواند نگاه و بگو:” در حال حاضر من به یاد داشته باشید چه چیزی ساخته شده است که سلسله و که بازیکن خیلی خاص و خیلی بزرگ.’ و فکر می کنم در مورد نسل از کودکان و افراد جوان که هرگز دیده Michael بازی. آن را سخت به این باور, اما این درست است.”

نقره ای اهمیت ایده و greenlit این پروژه پس از آن NBA کمیسر دیوید استرن تایید شده است.

“همه ما قابل درک در آن زمان چگونه خاص این بود که” نقره گفت. “ما رسمی بایگان از لیگ. اگر این نبود به یک مستند یا محصول به پایان رسید خام عناصر بخشی از یک بخش مهمی از تاریخ ما و ما نیاز به آنها را در کتابخانه ما. تصمیم گیری ساخته شده بود تقریبا به طور کامل در روده. وجود دارد هیچ صفحات گسترده و یا مدل های مالی.”

نقره برای اولین بار رفت به خریداران رئیس و مالک جری رینسدرف. “او گفت:” کاملا. آن را حس می کند به من. اما شما رو به صحبت کردن با فیل و مایکل. این تیم تصمیم گیری است. از آن من نیست تصمیم,’ ” نقره گفت.

سپس او تا به حال برای متقاعد کردن جکسون از آنها Steve Kerr گفت: “برای Phil Jackson, اتاق قفل فضا با تیم همیشه مقدس است. پس از آن نوع در آن زمان هنگامی که ما هشدار داده شد به آنچه اتفاق می افتد.”

Jackson مقررات.

“فیل گفت: بله با این درک که اندی و خدمه اش می تواند یک مگس روی دیوار, اما اگر او تا به حال مورد نیاز آنها را به مرحله آنها را” نقره گفت.

سپس نقره با نزدیک شدن به اردن گرفتن کمک از رشاد که در آن زمان بود که شرکت میزبان از NBA “در داخل مسائل” برنامه.

“آن را به خوبی شناخته شده بود که احمد به حال شخصی قوی ارتباط با مایکل. من می دانستم که مایکل یک بیت از طریق NBA, سرگرمی, اما من فکر می کنم احمد اساسا vouched برای من” نقره گفت.

این بدان معنا نیست که آن را آسان فیلمبرداری. تنش بالا بود دانستن آن فصل نهایی برای این تکرار از گاو یک سلسله.

تامپسون به یاد می آورد اولین سفر جاده ای با گاو نر.

“ما اجازه نداشتند به شوت تمرین کرده بودیم و اجازه دهید با رسانه ها” تامپسون گفت. “ما راه می رفت و با خدمه و من صدای مرد رفت و مستقیما به مایکل آغاز شده و پس از او, و او تبدیل شده و فریاد زد و فریاد زد فیل ‘این بچه ها نیست (expletive) پس مثل من کل این فصل هستند؟’ گفتم در اینجا ما بروید.’ “

اما تامپسون و خدمه خود را به دست آورده بازیکنان اعتماد.

“گاهی اوقات اشاره من به خودم به عنوان یک کمی دقیق سیاه و سفید نسخه ای از فارست گامپ” تامپسون گفت. “من در جای مناسب در زمان مناسب است. من عاشق داستان سرایی. من عاشق مردم … فقط دانستن چگونه به مقابله با مردم, دانستن اینکه چگونه برای مدیریت یک خدمه زمانی که به فشار و تهاجمی و هنگامی که به جلو و عقب. ما خوش شانس هستید. من خوش شانس هستم.”

توسط قهرمانی رژه گاو قدردانی خدمه فیلم مستند نجومی.

“این روند شده است این نهنگ سفید برای NBA سرگرمی و اندی و بسیاری از ورزش های صنعت در مورد آن شناخته شده و می خواستم به در آوردن آن به زندگی برای 20 سال” Winik گفت.

Winik می دانستم که آنها تا به حال چیزی خاص در ویدئو, اما مانند نقره و او نمی دانست چه شکل آن را. یک اکران شد یک ایده است. بدون در نظر گرفتن خدمه به پایان رسید تا با 500 ساعت فیلم از 3200 قوطی — 250 مایل اگر گذاشته پایان به پایان است.

“وجود دارد یک رمز و راز در مورد آن” Winik گفت. “این که آیا آن را از احترام به گاو برای دادن دسترسی ما را از احترام به اردن یا از احترام به مجموعه ای از بازیکنان هستند که همه جذاب این یکی همه ما می خواستم برای گرفتن حق است.”

داستان نمی توان گفت بدون Winiks. گرگ Winik پدر بری اساسا شروع NBA سرگرمی در درخواست از استرن در اوایل 1980s. قبل از این که بری و پسر عموی ریچارد زد Winik و Winik فیلم که شات رویدادهای ورزشی.

ریچارد پدر لسلی Winik عمل Winik فیلم و شروع به تیراندازی عمده نیویورک, رویدادهای ورزشی, تقریبا 100 سال پیش با توجه به ورزش نشان داده شدهاست که اعتبار لسلی با فیلمبرداری اولین توالی کامل از یک بازی فوتبال است. گرگ برادران پیتر و مایکل نیز کار را برای NBA, سرگرمی و هر دو مدیران عکاسی برای “آخرین رقص.”

خانواده اختصاص داده شده است کار خود را به حفظ سابقه ورزشی به خصوص NBA به صورت تصویری.

Winik یک تصمیم کلیدی در طول فصل 1997-98 به فیلم گاو در سوپر 16mm فیلم — اجازه داده است که فیلمسازان امروز به تبدیل فیلم به کیفیت بالا. این یک هزینه اضافه شده اما ارزش آن به دلیل آن است که یک فرصت نادر برای دیدن اردن در HD.

“کیفیت تصویر و تصاویر فقط پرش کردن صفحه نمایش” Winik گفت. “امیدوارم از آن خواهد شد بیش از کارشناسان صنعت است که می تواند تفاوت را بگویید. … آن را مانند رنگ آمیزی تصاویر. آن را زیبا.”

دنبال جف Zillgitt در توییتر @JeffZillgitt.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>