چگونه هوستون-منطقه شهرستانهای رای دادند و در سال 2020 دموکراتیک اولیه برای رئیس جمهور

با وجود صف های طولانی که مجبور حوزه های رأی گیری باقی می ماند باز در اواخر شب جمعه شهرستان هریس دموکرات تعدادشان کمتر خواهان توسط 2 به 1 در روز انتخابات هوستون کرونیکل گزارش شده است.

سه شنبه نتایج مستحکم برخی از این قوی تر دموکرات نامزد ریاست جمهوری یعنی معاون رئیس جمهور جو بایدن و سناتور. برنی ساندرز. بایدن برنده تگزاس به دست آوردن رای اکثریت در بسیاری از Houston-منطقه شهرستانهای استان از جمله هریس با 37.65 درصد به Harris County Clerk سایت.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: شهرستان هریس دموکرات ها انتظار در خط برای ساعت به رای روز سه شنبه. دو سوم از رای گیری سایت در جمهوریخواه مناطق.

Chron.com وارد نتایج انتخابات از Houston-مساحت برای دیدن چگونه درصد را تکان داد برای هر نامزد ریاست جمهوری. از طریق کلیک روی عکس بالا برای یک نگاه چگونه هوستون-منطقه شهرستانهای شرکت در انتخابات مقدماتی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری…

نتایج نشان می دهد که Houston-مساحت مورد علاقه بایدن ترین در حالی که ساندرز از نزدیک دنبال کرد ، اکثر شهرستانهای مورد علاقه نامزد مایکل بلومبرگ سوم در حالی که از سوی دیگر ، الیزابت وارن چهارم قرار می گیرد و در اکثر شهرستانهای استان است. ساندرز گره خورده است نزدیک به بایدن و موفق به دریافت بالاترین درصد آرا در والر شهرستان که در آن او موفق به دریافت 33.22 درصد نسبت به بایدن را 38.65%.

یک نگاه سریع در دیگر پرجمعیت تگزاس استان ها نشان می دهد ساندرز در زمان اکثریت در سن آنتونیو در Bexar County و Austin در شهرستان تراویس. بایدن همچنان بالا انتخاب کنید در دالاس کانتی در دالاس.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در پوشش در سه شنبه 2020 نتایج انتخابات در ما مشترک سایت هوستون Chronicle.com.

ربکا Hennes جامعه را پوشش می دهد اخبار. خواندن او در ما اخبار سایت Chron.com و در ما مشترک سایت houstonchronicle.com. | [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>