چقدر بد است که بازار سهام فروش?

بازار سهام را سویفت فروپاشی اتحاد چپ بسیاری از سرمایه گذاران با سوالات بیش از پاسخ.

.

وال استریت را غوطه شده تاریخی است. طولانی ترین-همیشه bull بازار سهام هفته گذشته به پایان رسید تنها چند روز پس از مارک آن 11th سالگرد.

شما ممکن است درخواست چقدر بد است ؟ آیا ما به سمت یک رکود ؟ من باید توازن نمونه کارها من?

در اینجا مختصر و مفید از پاسخ:

بیشتر: چه صفر نرخ زیر 1% بازده اوراق قرضه معنی خود را وام مسکن وام دانشجویی و کارت های اعتباری

Coronavirus: ممکن است احساس مانند سال 2008 همه را دوباره و دوباره اما اینجا است که چگونه این بحران متفاوت است

چقدر بد است این قطره در مقابل 2007-2009?

در حالی که رها کردن به یک خرس در بازار طی ماه گذشته سریعترین ثبت استاندارد & ضعیف است 500 هنوز نشده کاهش یافته است تقریبا به همان اندازه به عنوان آن را در پایین آن در سال 2009 هنگامی که آن را به حال کاهش یافت 57 درصد در طول رکود اقتصادی ، این شاخص تقریبا 30 درصد از آن Feb. 19 بالا است.

آنچه که نگران سرمایه گذاران این تردستی از آخرین ساق پا به پایین. آن زمان فقط 16 معاملات روز برای S&P 500 به شیرجه رفتن به یک خرس تعریف شده به عنوان 20 ٪ سقوط از اوج اخیر. که تقریبا دو بار به عنوان سریع به عنوان بازار سهام برگشتن به یک خرس در سال 1929 با توجه به LPL مالی.

اتحاد خرس کاهش تمام دستاوردهای تحت تهمت?

سهام از دست داده اند و بسیاری از کسانی که در سود. همانطور که از دوشنبه S&P 500 حدود 11.5% پس از روز انتخابات در نوامبر. 8, 2016. در بالای آن در فوریه 19, آن را به دست آورده بودند نزدیک به 60% از روز انتخابات. گسترده ای شاخص است و فقط 5% پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح از حدود 50 درصد در اواسط فوریه.

آیا ما در یک رکود ؟

اقتصاددانان و تحلیلگران مطرح کرده اند شانس خود را از قریب الوقوع رکود. عرضه جهانی شوک از این بیماری همه گیر خواهد شد و به احتمال زیاد کشیدن این کشور به رکود اقتصادی به عنوان مصرف کنندگان و کسب و کار کاهش هزینه با توجه به گلدمن ساکس.

اقتصاد ایالات متحده کوچک خواهد شد 5 ٪ در سه ماهه دوم پس از صفر تولید ناخالص داخلی رشد در سه ماه اول سال بانک اقتصاددانان نوشت: در یادداشت یکشنبه.

مطمئن باشید به این دلیل که اقتصاد ایالات متحده وارد 2020 در جای پای قوی اقتصاددانان پیش بینی است که این رکود به احتمال زیاد خواهد شد کوتاه تر از رکود اقتصادی پس از بحران مالی جهانی که 18 ماه به طول انجامید. گلدمن ساکس انتظار رشد به دوباره بجای اول برگشتن 3 درصد و 4 درصد به ترتيب در سه ماهه سوم و چهارم. برای تمام سال را پیش بینی می شد کاهش به 0.4 درصد رشد کاهش از 1.2%.

شما باید توازن?

ثروت مشاوران مشاوره: دوره اقامت و آرام باقی می ماند. ارزان تر سهام یک چیز خوب برای سرمایه گذاران بیش از یک بلندمدت افق. بررسی کنید در سرمایه گذاری خود را. برخی از های اخیر ضعف می تواند در خدمت به عنوان یک فرصت خرید.

“این خواهد شد در نهایت تصویب می گوید:” جولیا کارلسون, موسس و مدیر عامل آزادی مالی و مدیریت ثروت ، “ریسک-پاداش است که هنوز راه بهتر است در سهام از صندوق اوراق قرضه بیش از مدت طولانی. گاهی اوقات ما احساس می کنیم که برای ایجاد یک تغییر در یک وضعیت شبیه به این, اما اگر کسی مناسب متنوع و آنها باید استراتژی مناسب در جای خود تصمیم به ماندن در این دوره کاملا خوب است.”

اگر شما احساس می کنید مانند شما نمی تواند معده اخیر ضرر و زیان شما ممکن است نیاز به تنظیم مجدد خود را تخصیص به مطمئن شوید که شما در حال سرمایه گذاری برای مسافت های طولانی ،

شما باید تشکیلات جدید بکار تجاری?

اولین بار homebuyers و refinancers به سود به عنوان نرخ بهره کاهش یافته است به رکورد پایین حرکت خواهد کرد که کاهش هزینه های استقراض و حتی بیشتر بر روی وام های مسکن.

متوسط نرخ ثابت برای 30 سال وام مسکن افزایش یافت به 3.36% در هفته گذشته که تقریبا یک درصد پایین تر از 4.31% یک سال پیش. نرخ متوسط 15 سال وام مسکن به تضعیف 2.77% از 2.79% یک سال پیش از آن.

“با نرخ بهره را در پایین تاریخی هر کسی با یک وام مسکن باید به طور جدی با توجه به refinancing می گوید:” تام مایرز مدیر عامل و شریک مدیریت در بوردو ثروت مشاوران. “برای هر کسی که نمی باید یکی از آنها باید در نظر به دست آوردن یک.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>