چگونه Astros’ جاستین Verlander جشن باید شود باز روز

منتشر شده

امشب قرار بود شب.

آستروس جشن روز افتتاحیه با استقبال مایک ماهی قزل آلا و فرشتگان به لحظه, خدمتکار, پارک. به جای کل جهان را در خود نگه دارد با توجه به کوروناویروس.

در تگزاس ورزشی ملت ایران: هوستون کرونیکل کارکنان مورد علاقه باز خاطرات روز

Astros آس جاستین Verlander گرفتن از طریق بیس بال خود را برداشت با تماشای یکی از بهترین بازی های حرفه ای خود را.

روز پنج شنبه صبح Verlander ارسال شده یک عکس به Instagram از او و کیت آپتون و 16-ماه-پیر دختر Genevieve نشستن بر روی نیمکت به تماشای اولین سه حرفه ای بدون hitters.

“وادار کردن خانواده به تماشای من 2007, no hitter وظیفه در جریان @mlb. “شما اینجا نشسته و به تماشای آن و مانند آن'” Verlander نوشت: در عنوان ،

BRIAN T. اسمیت در تگزاس ورزشی ملت ایران: این قرار بود آستروس’ روز

Verlander یکی از شش کوزه به پرتاب بیش از دو بدون hitters در یک حرفه ای است. نولان رایان (هفت) سندی Koufax (چهار), Cy جوان (سه) باب فلر (سه) و لری کورکوران (سه) هستند ،

Verlander انداخت دو هیچ-hitters به عنوان یک عضو ببر. او اولین کسی بود که در برابر حذفی در سال 2007. چهار سال بعد او انداخت بدون hitter وظیفه در برابر Blue Jays. او دوباره بدون ضربه آبی جیز فصل گذشته به عنوان یک عضو از Astros.

حتی اگر وجود دارد بیس بال امروز Verlander هنوز هم می شده اند و پس از او تا به حال تحت عمل جراحی کشاله ران راست مارس 17. که عمل جراحی را کنار خواهد او را برای شش هفته که بدان معنی است که او ممکن است در واقع دست هر شروع می شود چون بیس بال نمی خواهد بازگشت تا زمانی که ممکن است در مطلق اولین.

فهرست اسامی را از طریق عکس ها در بالای صفحه نگاه کنید که چگونه Astros بازیکنان خود را صرف کرده اند offseason با توجه به Instagram posts.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>