چگونه Astros’ تقلب رسوایی آمد تا در طول استیضاح محاکمه

در سخنان پایانی رئیس جمهور در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه در کف مجلس سنا روز دوشنبه رئیس جمهور وکیل کنت استار استناد Astros’ و میهن پرستان’ گذشته تقلب و رسوایی زمانی که او در مورد صحبت انصاف.

استار خواست سنا هنگامی که به دنبال در روند استیضاح به در نظر گرفتن آزادی و عدالت و اساسی انصاف.

“این بازی با قوانین” استار گفت. “این که چرا ما اجازه نمی دهد تخلیه فوتبال یا سرقت نشانه هایی از این زمینه است. قوانین مقررات. آنها به دنبال داشته باشد.”

در HOUSTONCHRONICLE.COM:: چگونه یک Astros فن جدولها 8,274 زمین و پیدا 1,143 قبل از کوبیدن برای تلفن های موبایل

بخشی از استار بسته شدن اظهارات رفت و پس از استیضاح خانه مدیران اصرار “شما نمی پیروی از قوانین است. شما باید داشته باشد.” هفته گذشته استار گفت: استیضاح باید هر دو حزب.

لیگ بیس بال تحقیقات نشان داد آستروس دوربین استفاده می شود به سرقت علائم در طول سال 2017 World Series فصل است. بیس بال به حالت تعلیق Astros مدیر A. J. Hinch و مدیر کل برای یک سال اما تیم منتخب به آتش سوزی هر دو آنها است. این تیم نیز جریمه شد 5 میلیون و محروم از پیش نویس میدارد.

در آنچه شناخته شده به عنوان “Deflategate” تام بردی و میهن پرستان جدید انگلستان پیدا شد به تخلیه فوتبال زیر حد قانونی و در طول سال 2014 برگشتی. بردی بود به حالت تعلیق در چهار بازی این تیم جریمه 1 میلیون و مجبور به جریمه پیش نویس میدارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>