چگونه یک دانش آموز کالج, یک جانی و 90K پیروان تبدیل کنتاکی به یک تفنگ پناهگاه

هارودسبورگ, Ky. – کورتنی Griffieth تلفن همراه روشن را با یکی دیگر از پیام های اطلاع رسانی در حالی که او اسکن منو در زادگاه او ازدحام خانه اقامت در برگر.

فقط 22 او کهربایی رنگ مو ریختن از زیر عرقچین و draping ساقه سیاه و سفید-قاب عینک, Griffieth به نظر می رسد بعید است رهبر نزدیک به 90,000 هواداران که باید متقاعد بیش از 100 کنتاکی, شهرستان خود را اعلام پناهگاه برای حقوق تفنگ.

بعید است که تا زمانی که شما نقطه خود را maroon خر خر کردن سبک-نام تجاری سرعت باد و نابودسازی با یک پرچم آمریکا ورزشی هفت راه راه – هر یک خونریزی به یک تفنگ.

Griffieth عاشق اسلحه است. او را دوست دارد احساس از یک تفنگ را لگد او را در برابر شانه پینگ گلوله هدف قرار دادن یک هدف فلزی راه استرس ذوب دور زمانی که او می شود به “ساقه برخی از فولاد است.”

“شما همیشه ترک محدوده احساس بهتری نسبت به زمانی که شما وجود دارد,” او گفت:.

اما مهمتر از همه او را دوست دارد چه اسلحه را نمایندگی کند. آنها او معتقد است که پدران بنیانگذار’ بیمه نامه در برابر استبداد – حفاظت برای هر حق دیگر املای در قانون اساسی ایالات متحده.

متمم دوم ‘پناهگاه’: آنها را تحت تاثیر قرار تفنگ ؟

این که چرا او را در آغوش نقش خود را به عنوان یکی از دولت برجسته ترین مدافعان مالکیت اسلحه. این می آید به عنوان کنتاکی, ایالات طرفدار متمم دوم گروه Griffieth کمک به رشد نزدیک به 90,000 عضو می یابد خود را در آشفتگی زیر آیات است که بنیانگذار جان کارترایت توانم یک جانی ممنوع از داشتن یک تفنگ است.

“بسیاری از مردم در حال هل دادن برای من بود پیش از این به دلیل آنها مانند شما آینده این” او گفت:.

در دو ماه گذشته, کنتاکی, ایالات اعضای دارای بسته بندی کانتی جلسات در سراسر کشور به لابی برای عبور از اصطلاح دوم متمم پناهگاه قطعنامه.

تقریبا همه کنتاکی را 120 شهرستانهای اتخاذ کرده اند نسخه های “2A پناهگاه قطعنامه” پیوستن به یک لیست در حال رشد از شهرداری دولت در حداقل 20 کشورهای دیگر گسترش در سراسر کشور است.

در هسته خود این قطعنامه های عمومی اعلان مخالفت نسبت به هر گونه تخلف – واقعی یا ادراک شده – در چه حامیان را به عنوان حق خود را به نگه داشتن و حمل سلاح است.

در کنتاکی بسیار شبیه به سایر نقاط کشور این قطعنامه ها بوده است در واکنش به همه چیز از تماس برای ممنوعیت حمله-سلاح های سبک به پیشنهاد شدید خطر حفاظت سفارشات – به اصطلاح پرچم قرمز قوانین است که به ارائه یک راه قانونی به طور موقت از سلاح گرم مردم تلقی تهدید آسیب رساندن به خود یا دیگران.

خشونت اسلحه-پیشگیری از طرفداران معتقدند که این قطعنامه هستند محصول جانبی از یک کمپین ترس و اطلاعات غلط طراحی شده برای منحرف کردن اذهان از تلاش برای پیدا کردن راه حل های واقعی برای آمریکا خشونت اسلحه بیماری همه گیر است که ادعا می کند جان هزاران نفر در هر سال – از جمله صدها نفر در کنتاکی.

که مبارزات انتخاباتی پیدا کرده است مایل همکاران در میان کنتاکی را کلانترها و شهرستان رهبران که “تفنگ محراب” قطعنامه به عنوان یک دستور به عمدا چشم پوشی از هر گونه اسلحه-قوانین کنترل قانونگذاران ممکن است تصویب طرفداران می گویند.

“آنها واقعا تجاوز نقش خود را در قانون اساسی نظام و تضعیف حاکمیت قانون” گفت: Kathi کرو قانونی منجر داوطلب برای خشونت اسلحه-پیشگیری گروه Moms Demand Action کنتاکی فصل. “من فکر می کنم بسیاری از این است که برای ارعاب پدر و مادر و برای بازماندگان افرادی که می خواهید حفاظت از تفنگ خشونت است.”

قوانین اسلحه: NRA کمک می کند تا کلانترها مبارزه دوم متمم ‘پناهگاه’

‘من نمی تواند در یک خندق در جایی

Griffieth رشد در اطراف اسلحه: مسن تفنگ ترکه خانواده های تپانچه پدر او نگه داشته و برای دفاع از خود.

او یک شکارچی است اما آن را داد تا او گفت: زمانی که فریادهای یک گوزن او صدا بیش از حد مانند یک کودک گریه.

او اخراج او اولین تفنگ در 21 تیر اندازی به اهداف بر روی درختان در مزرعه. اما برای Griffieth داشتن یک تفنگ است که در مورد دفاع از خود.

“من قصد دارم به یک راه برای محافظت از خودم اگر من باید در مقابل یک مرد مهاجم است که می تواند غلبه من یا چند حمله,” او گفت:. “من قصد ندارم در یک خندق در جایی.”

انتقال از صاحب تفنگ به تفنگ-فعال حقوق پرکوله شده به عنوان Griffieth رو عمیق تر به مطالعات خود را به عنوان یک عدالت کیفری عمده در دانشگاه کنتاکی شرقی است. او آموخته است که بیشتر در مورد قانون اساسی در مورد آمار خشونت اسلحه و عملی از کنترل اسلحه.

“این فقط سقوط با هم,” او گفت:.

Griffieth قبلا عضو یکی Facebook برای صاحبان اسلحه در زمانی که مدت کوتاهی قبل از کریسمس او پیوست نوپای کنتاکی, ایالات.

او نمی دانست که موسس آن جان کارترایت یا که به سرعت تبدیل به مهندس پشت عطف کنتاکی به یک تفنگ پناهگاه.

متمم دوم رهبر که ‘نمی توانید اسلحه خود را’

اسلحه نیز ثابت در جان کارترایت دوران کودکی.

Cartwright, 51, می آید از یک خانواده نظامی. پدر او در ارتش خدمت کرده است و او گفت اجداد جنگ انقلاب افسران.

“پدرم به من آموخت یک تفنگ بود همیشه لود می شود حتی اگر آن نبود” کارترایت گفت. “نبود ترس از چیزی. آن احترام بگذارند.”

که احترام به سلاح گرم و خانواده اش روابط امریکا, تولد, با کمک سوخت های مورد علاقه خود را در قانون اساسی و مسیر خود را به سمت تفنگ مدافع حقوق.

“من می دانستم که قانون اساسی قبل از من از کلاس مدرسه,” او گفت:.

حتی او را دوست دارد به بحث در مورد متمم دوم در مورد چگونه کلمه “تنظیم” به معنای چیزی متفاوت در آن و در مورد چگونه پدران موسس نمی قصد محدود کردن نوع سلاح متعلق به “و یا حتی چه کسی می تواند آنها را خود.”

در دسامبر. 10, Cartwright ایجاد کنتاکی, ایالات Facebook به آموزش مردم در مورد پرچم قرمز قوانین و دیگر تفنگ-کنترل طرح های پیشنهادی است که او معتقد است نوار خواهد شد مردم از متمم دوم حقوق.

“هنگامی که شما آن را ببینید در حال دور گرفته شده شما رو به ایستادن,” او گفت:. “این همان است که در دفاع از زندگی خود را.”

این یک حق است که Cartwright نمی تواند امکان استفاده از خود را. در سال 2012 او التماس کرد گناه را به جرم فقره defrauding امن بستانکار محو خود متمم دوم حمایت.

“من نمی توانم خود یک تفنگ … اما این به آن معنا نیست که من باور نمی, چیزی,” او گفت:. “من می تواند به مبارزه با دیگر مردم آزادی خواه من آنها را یا نه.”

افشای عمومی که اعتقاد راسخ همراه با Cartwright خود اعتراف کرد “استرن” شیوه در نهایت باعث Griffieth و دیگر کنتاکی, ایالات رهبران به فرار از این گروه در اواسط ژانویه – اما نه قبل از آنها تبدیل کنتاکی به متمم دوم “پناهگاه.”

که در آن تفنگ پناهگاه جنبش آغاز شد

در مارس 2018 رهبران در روستایی در جنوب شهرستان افینگهم, ایلینوی, رشد نگران کننده ای را با تفنگ-کنترل طرح های آینده از دولت دموکراتیک تحت کنترل قوه مقننه.

با الهام از اجرای مهاجرت بحث در شیکاگو و در جای دیگر آنها خود را “محراب” قطعنامه – در میان ملت اول با هدف حفاظت از متمم دوم.

“این یک شعار یک کلمه است که واقعا می شود توجه” شهرستان مدیره نایب رئیس David Campbell آسوشیتدپرس گفت.

حق با او بود. یک سال بعد بیش از نیمی از ایلینویز’ 102 شهرستانهای گذشته بود شبیه قطعنامه با توجه به گزارش های رسانه ها.

آن را در حال حاضر تخمین زده می شود که متمم دوم پناهگاه قطعنامه اتخاذ شده در اشکال مختلف توسط صدها نفر از دولت های محلی در هر دو قرمز و آبی متحده – حداقل 20 در همه.

موج فعلی 2A پناهگاه قطعنامه در کنتاکی ریشه گرفت در آپالاچی شهرستانهای نزدیک ویرجینیا مرز. Harlan County گذشت آنچه که به احتمال زیاد دولت برای اولین بار در دسامبر. 17, 2019, تغییر زبان از یک قطعنامه به تصویب رسید در جنوب غربی ویرجینیا شهرستان است.

Harlan County قاضی-اجرایی دن Mosley گفت که او شنیده از مقامات در 38 سایر شهرستانهای کنتاکی پس از آن تصویب درخواست یک کپی.

“ما هیچ چیز را نمی بینم در کنتاکی است که هر واقعی, پاهای, پشت, آن,” او گفت: از زمان تفنگ-کنترل طرح های پیشنهادی. “اما شما هرگز نمی دانید.”

چه استوکس ترس در میان بسیاری از صاحبان اسلحه است که صحبت از یک unfiled لایحه قانونی شدید-خطر حفاظت سفارشات که منتقدان می گویند نقض حقوق دادرسی تضمین پنجم و 14 اصلاحات.

چنین پرچم قرمز قوانین “بودند قطعا یک فشار” Griffieth گفت: “از آنجا که بسیاری از ما احساس می کنم که یکی از بزرگترین تهدید های عبور.”

برخی از اسلحه طرفداران حقوق را ضبط کرده و بر کسانی که از ترس نقاشی پرچم قرمز قوانین و دیگر تفنگ-کنترل صورتحساب به عنوان تلاش برای پایمال کردن قانون اساسی و خلع سلاح شهروندان مطیع قانون.

“در سراسر این کشورهای مشترک المنافع جوامع متحد باید در خود شهرستان به ارسال یک پیام در سطح محلی به دولت و دولت فدرال است که ما مردم را نه برای این تفنگ گرفتن مزخرف” دولت جمهوری Rep. ساوانا Maddox گفت: این جمعیت در یک Jan. 31 تفنگ تجمع در خارج از کنگره.

کارترایت و دیگر کنتاکی, ایالات رهبران بسیج در سراسر گذشت 2A قطعنامه. آنها راه اندازی ماهواره Facebook pages برای شهرستان خاص شاخه و چاپ آگهی به دست در تفنگ مغازه ها و فروشگاه های دیگر.

Griffieth نگهداری پیگیری از زمانی که 2A قطعنامه خواهد بود در شهرستان مالی دادگاه دستور کار و به روز رسانی نقشه به عنوان شهرستانهای جلسات برنامه ریزی و تصویب قطعنامه.

“آن را منفجر سریع” Griffieth گفت.

توسط Jan. 4, 14 شهرستانهای تا به حال به تصویب رسید 2A قطعنامه با توجه به Griffieth شمارش.

هفده روز بعد کل دارای عقاید 92 شهرستانهای استان است.

یک پیام می شود, پیچ خورده

در آن ارتفاع, کنتاکی, ایالات افتخار نزدیک به 90,000 اعضای. که با رشد مبارزه برای مدیریت آن تصویر عمومی.

این گروه آغاز شده و با این ایده است که این امر می تواند رایگان از سیاست است. وجود دارد به هیچ تهدید از خشونت و تحمل و نفرت.

“ما نمی خواهیم کسی به سمت چپ بدون توجه به جایی که شما بودند” کارترایت گفت. “من مایل به این صفحه: به همان اخلاق است که قانون اساسی ما در تاسیس شد.”

این واقعیت اگر چه شده است متفاوت است.

پیک مجله نقد و بررسی این گروه Facebook صفحه پیدا کردم چند پست که حمله به لیبرال ها و یا متهم قانونگذاران دموکرات از ارتکاب خیانت برای حمایت تفنگ-کنترل صورتحساب.

دیگر اعضا به اشتراک گذاشته اند جناح راست تئوری های توطئه چپ پرهیاهو Islamophobic نظرات و یا تهدید به خشونت است.

یک عضو پاسخ به یک نظر در مورد یک طرح توسط دموکرات ها را به اسلحه “یک گام در یک زمان” نوشت: “ما به مبارزه با عقب یک گلوله در یک زمان.”

عضو دیگری نوشت: “از آن زمان به پاک کردن درخت آزادی با خون ظالم و میهن پرستان به طور یکسان.”

لفاظی انجام داده فراتر از رسانه های اجتماعی.

در یک عجله سازمان تفنگ-حقوق تجمع Jan. 15 در خارج از خانه ملت در فرانکفورت یک گروه کوچک از کنتاکی, ایالات اعضای شوخی در مورد آمدن چند روز بعد برای کباب گوشت خوک در طول مسلمان در کاپیتول.

هر دو Cartwright و Griffieth را محکوم کرده اند چنین رفتاری.

“ما سعی می کنیم به علف هرز از کسانی که مردم و به طور کامل مسدود و آنها را از درگیر شدن با ما” Griffieth گفت. اما او افزود: “شما همیشه رفتن را به مردم در آن وجود دارد که دزدکی حرکت کردن در و می گویند چیزهای که نمی, همراه با آنچه ما به نمایندگی.”

او را رد کرد و آن را به عنوان فقط “صحبت کردن” هنگامی که مردم می گویند که آنها مایل به استفاده از خشونت اگر لازم باشد برای دفاع از حقوق خود به خود اسلحه.

“این فقط مثل سگ من” Griffieth گفت. “او خواهید پوست شما. او غرغر کردن در شما. او را به شما فکر می کنم او به غذا خوردن کردن صورت خود را. اما اگر شما می آیند و حیوان خانگی او را لیسیدن شما. او همه پوست است که چه بسیاری از مردم هستند.”

فشار برای دوم متمم قانون

کنتاکی, ایالات را در رتبه باید پس از کاهش یافته و به 77,000 پس از Griffieth و دیگر رهبران تقسیم به شکل خصوصی خود را Facebook, گروه, ایالات کنتاکی که از 15000 عضو دارد.

Cartwright می بیند گروه پله بیشتر به سیاست های برخی از کنتاکی, ایالات رهبران در حال اجرا به سرنگون شهرستان رهبران که به اندازه کافی نبوده است حمایت از مالکیت اسلحه.

او همچنین در تلاش برای دریافت سابقه کیفری خود حذف برای بازگرداندن حق خود را به اسلحه های خود و احتمالا برای یک روز اجرا برای دفتر.

Griffieth در ضمن در آخر ترم در دانشگاه کنتاکی شرقی است. پس از فارغ التحصیلی او امیدوار است تا زمین یک کار به عنوان یک محقق با ایالت کنتاکی ،

تا به امروز همه اما 12 کنتاکی را 120 شهرستانهای اتخاذ کرده اند نسخه های 2A پناهگاه قطعنامه.

دولت جمهوری Rep. ساوانا Maddox است ثبت یک ایالت وضوح این جلسه قانونی که خواستار مجمع عمومی به مخالفت با پرچم قرمز قوانین و یا “هر قانون در نظر گرفته شده به تجاوز به یک شهروند مطیع قانون حق نگه داشتن و حمل سلاح است. …”

Griffieth امید قانونگذاران را که یک گام بیشتر و تصویب “مشروع و قانونی” است که یک بار و برای همه, محافظت Kentuckians’ متمم دوم حقوق.

“داشتن county, پشتیبانی,” او گفت: “واقعا می خواهم برای کمک به دولت فشار.”

دنبال Jonathan francois nel در توییتر: @jrbullington.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>