هوستون آخر هفته آب و هوا بستگی دارد طوفان گرمسیری کریستبل آهنگ

به عنوان پیش بینی ادامه به تماشای کریستبل توسعه نزدیکی جنوب مکزیک روز چهارشنبه در هوستون است که در یک روز دیگر از گرما با توجه به خدمات ملی آب و هوا.

کریستبل است که انتظار می رود به ریزش زمین به جنوب مکزیک در 24 ساعت آینده NWS هوستون/گلوستون گزارش این صبح است. طوفان انتظار می رود که به تضعیف و سپس حرکت به سمت شمال به بخش مرکزی خلیج فارس در روز جمعه.

طوفان راهنمایی: خوانندگان خود را به اشتراک بگذارید بهترین طوفان آماده مشاوره

آخرین پیگیری ها نشان می دهد کریستوبال در حال حرکت به سمت مرکزی سواحل خلیج فارس از اواخر جمعه به جمعه, اما پیش بینی هشدار می دهند که آینده پیگیری و شدت طوفان است که هنوز هم بسیار نامشخص است.

ابرها را افزایش می دهد در سراسر هوستون چهارشنبه با احتمال رگبار و رعد و برق در برخی از مناطق. درجه حرارت بالا می رود در بالای 80 و پایین تر 90s. “هر گونه فعالیت است که توسعه باید پراکنده در سراسر غروب و نه چندان توسعه است انتظار می رود امشب.”

حتی درجه حرارت گرمتر می رود, پنج شنبه, جمعه و شنبه. روز اوج می تواند در اواسط-90s با شاخص حرارت نزدیک به سه برابر رقم NWS متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>