هوستون آب جوش اطلاع در حال حاضر برداشته شده است

هوستون است برداشته آب جوش متوجه شده است که در محل پس از پنج شنبه شب.

پس از بحرانی آب اصلی شکستن در پنجشنبه هوستون شد قرار داده شده در زیر آب جوش اطلاع به عنوان خدمه درهم به تعمیر 96-اینچ خط آب در شرق هوستون. عظیم آب اصلی شکستن تحت تاثیر قرار تامین آب برای نیمی از ساکنان شهر.

دفعات بازدید:همچنین: چه هوستون ساکنان باید انجام دهید در حال حاضر است که آب جوش مشاوره بیش از

مقامات شهرستان توصیه ساکنان و کسب و کار لطفا به خیط و پیت کردن سیستم های خود را با اجازه دادن به آب اجرا برای چند دقیقه قبل از بازگشت به حالت عادی مصرف. ساکنان باید دور انداختن دسته های یخ از اتوماتیک یخ سازان قبل از استفاده از آنها را دوباره. اقامت مطلع با این دستورالعمل های دقیق برای رستوران ها و میله های در دسترس در اینجا.

تعمیر در آب اصلی فرار خود ادامه خواهد داد و از طریق آخر هفته و آب رود را به جریان از طریق خط سهشنبه به گفته مقامات شهرستان. در جمعه, به روز رسانی, شهردار سیلوستر ترنر گفت که فشار آب خوانش در نیمه شب و دوباره ساعت 5 بود با ثبات است. مقامات انتظار می رود که کسب و کار و مدارس خواهد بود قادر به بازگشت به حالت عادی عملیات در روز دوشنبه.

ترنر با صدور اخطار برای ساکنان هوستون به طور مستقیم زیر آب گسترده اصلی شکستن شنبه که آب گرفتگی شرق 610 حلقه و رشته رانندگان.

در HoustonChronicle.com: هوستون آب اصلی که پشت سر هم شده بود بازرسی 3 1/2 سال پیش

مقامات می گویند که در شرق هوستون آب خط عرضه آب به 40-50 درصد از ساکنان هوستون.

این است که در حال توسعه داستان. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>