هوستون یاد کوه راش ساعت جدید و همه گیر مرتبط با پیچ و تاب و

چهار غول رئیس جمهور سر به مدت طولانی نادیده گرفته هوستون مخوف ساعت عجله در بزرگراه بین ایالتی 10 و 45 اما در حال حاضر آنها گواه اغلب خالی امتداد بزرگراه خالی coronavirus همه گیر و در نتیجه اقامت در خانه سفارشات.

همه گیر preppers: تگزاس ساخته شده پناهگاه لوکس تبدیل شدن به پناهگاه در میان COVID-19

کوه راش یک ساعت یک مجسمه توسط هوستون هنرمند دیوید Adickes دیده است خود را تغییر میان گسترش ویروس. این رکود از آبراهام لینکلن, جورج واشنگتن, Stephen F. Austin و سام هوستون در حال حاضر آراسته اضافی و لوازم جانبی است که در خدمت به عنوان یک گریم یادآوری از بحران جهانی است.

در روز دوشنبه. چهار چهره دیده می شود می تواند بخور در ماسک یکی از اقدامات آمریکایی ها شده اند توصیه می شود به هنگام ، این ماسک شامل پرچم ایالات متحده-پارچه طرح دار.

در HoustonChronicle.com: ‘آن را nonstop:’ هوستون SPCA می بیند سنبله عظیم در نجات حیوانات در طول همه گیر

Adickes اهدا مجموعه ای از 18-پا بلند مجسمه به شهرستان هریس حوزه 2 در نوامبر 2012 با توجه به حوزه وب سایت. مجسمه های ساخته شده از بتن و همچنین با نام رفتن آمریکا زمامداری پارک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>