هوستون ‘دختر’ مگان تو نریان زینت روی جلد رولینگ استون

هوستون خود دختر داغ, مگان تو نریان ستاره بر روی جلد رولینگ استون دوم سالانه زنان در شکل دادن به آینده مسئله با SZA و Normani. در یک خیره کننده پرتره توسط عکاس Campbell, نوجوان بور, سه چرم خوانندگان مطرح برای دوربین در یک Hell-Bent-برای-چرم’ با الهام از پرتره.

در امضا به سبک مگان تو نریان ملبس به سیاه و سفید و چرم bodysuit با criss-متقابل, تسمه. درست پس از پوشش را نشان می دهد مگان و Normani مشترک داغ پوشش به طور مستقیم در خود Instagram صفحات.

در HoustonChronicle.com: Lizzo است که هر کس صحبت کردن در RodeoHouston

در عمق پروفیل از سه هنرمند برجسته داخل و جدید, ‘زنان شکل دادن به آینده” موضوع است. این موضوع همچنین شامل مصاحبه های اختصاصی با Regina King, Stacey آبرامز, Natasha Lyonne و دیگر پیشگام در زنان, سرگرمی, فرهنگ, سیاست و ورزش. مسئله این است که میله میله به در می ایستد در مارس 3rd.

هوستون بومی مگان آلبوم “تب” او را یکباره از تگزاس مورد علاقه به یک ملی ستاره برک آوت. در سن 16 سالگی او شروع به نوشتن رپ, آهنگ ها در پرلند, Texas. در حال حاضر در 25 مگان رسیدن به عرصه موسیقی سوپر استار شدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>