هوستون جوش متوجه برداشته شده است: شما آزاد هستید به استفاده از آب خود را دوباره

هوستون است برداشته آب جوش متوجه شده است که در محل پس از پنج شنبه شب.

مقامات شهرستان گفت: ساکنان و کسب و کار باید خیط و پیت کردن سیستم های خود را با اجازه دادن به آب اجرا برای چند دقیقه قبل از بازگشت به حالت عادی مصرف. اتوماتیک یخ سازان نیز باید پاک و مردمی باید دور بیندازید چند دسته از یخ از ماشین آلات قبل از استفاده از آنها را دوباره. دستورالعمل های دقیق تر برای رستوران ها و کافه ها در دسترس هستند در اینجا.

اطلاع برداشته شد در 10:50 صبح وقتی تگزاس کمیسیون کیفیت محیط زیست به تصویب 43 نمونه آب شهر فرستاده شده در اطراف برای تست.

در HoustonChronicle.com: هوستون آب اصلی که پشت سر هم شده بود بازرسی 3 1/2 سال پیش

“من از هر کس صبر و شکیبایی بیش از روز گذشته به عنوان هوستون آب خدمه مشغول به کار برای منزوی کردن شکستن و بازیابی فشار آب به شهر هوستون. من هم با تشکر از جامعه برای صرفه جویی در مصرف آب و زیر آب جوش اطلاع” شهردار سیلوستر ترنر گفت.

“تعمیرات بر روی خط آب ادامه خواهد داد تا از طریق آخر هفته و ما انتظار داریم این خط به پشت در خدمات بعد از سه شنبه. یک بار به شهر می گرداند به طور منظم عملیات هوستون آب کارکنان را تجزیه و تحلیل این رویداد و اطلاعات به گرفتن گام های لازم برای اطمینان از انعطاف پذیری سیستم های ما”

این توجه ناشی از پارگی عظیم 8-پا-شبکه آب لوله پنج شنبه در نزدیکی کلینتون درایو و حلقه 610 ایست که فرستاده هزاران گالن آب در سراسر بزرگراه و ایجاد یک آبشار از مشکلات این شهرستان است. آنها شامل بسته شدن بسیاری از مدارس کسب و کار و رستوران ها.

کارگران با هارپر و برادران ساخت و ساز یک شهر پیمانکار بودند حفر حدود سه متر بالاتر از 10-پا-عمیق لوله هنگامی که آن را پشت سر هم پنج شنبه بعد از ظهر. مقامات شهرستان را پس از گفت خاک در اصل حاوی نشت و نه آنها و نه پیمانکار تا به حال هیچ نشانه ای از آن به عنوان بزرگ به عنوان آن ثابت شود.

این شهر را حفظ کرده است و در تمام طول که آن را به حال هیچ دلیلی برای باور کردن آب آلوده بودند اما دولت نیاز به جوش متوجه به اجرا زمانی که فشار آب کاهش می یابد و کمتر از 20 PSI.

از جمله شرایط آن را آسان تر برای باکتری ها برای گسترش در آب, اما دولت و شهرستان در حال حاضر گفت: آنها تایید کرد که اتفاق نمی افتد در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>