هوستون بهترین ماهیگیری سوراخ به گریز و عمل اجتماعی فاصله

به روز شده

منطقه هوستون خانه به برخی از بهترین ماهیگیری سوراخ در اطراف. اگر شما به دنبال یک محل عالی برای گریز برای چند ساعت به عنوان شما همچنان به تمرین های اجتماعی فاصله و سپس این نقاط فقط بلیط.

در HOUSTONCHRONICLE.COM:: چگونه یک جهانی همه گیر inflicts درد در هوستون اقتصاد

بسیاری از این نقاط ارائه تنظیمات منظره به عقب بنشینید و استراحت در فوق العاده ماهیگیری را به آنها ارائه دهد. این که آیا شما در حال جوانه زدن ماهیگیر و یا فقط به دنبال فرار و لحن خود را از سر و صدا در حالی که این نقطه فقط آنچه را که دکتر دستور داد.

با آخر هفته آینده آن را ممکن است زمان خوبی برای گرفتن میله خود را و دنده ماهیگیری و سوار شدن به یکی از ماهیگیری مورد علاقه خود را سوراخ برای برخی از استراحت و آرامش به شما به عنوان حلقه در شام.

با نزدیک ماهیگیری سوراخ در دریاچه کنر دریاچه هوستون گالوستون خلیج, San Luis, عبور, Sylvan Beach Park, Texas شهرستان خاکریز در میان بسیاری دیگر خود را ملزم به پیدا کردن یکی از شما می خواهد لذت بردن از صرف چند ساعت دور شدن به.

ما نمایش به صورت اسلاید شامل چند سایت های محبوب شما می توانید در اطراف شهر برای فرار از آن تب کابین در حالی که با خیال راحت تمرین های اجتماعی فاصله در همان زمان.

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>