Houstonians بازگشت به Aggieland در ماموریت تگزاس

منتشر شده

Houstonians با استفاده از نرخ وام مسکن کم سابقه و بازگشت به ریشه های خود را در کلدول جدیدترین, جامعه ماموریت در مرتع پرورش احشام. پس از باز کردن در بهار گذشته oen از اول درست کارشناسی ارشد-برنامه ریزی جوامع در ایستگاه شاهد هجوم فارغ التحصیلان خریداران به دنبال هر دو نزدیکی به کایل میدان و محله و امکانات آنها عادت کرده اند.

ساکنان Mission Ranch لذت بردن از با شکوه, هوای آزاد, امکانات از جمله یک مرکز خصوصی دریاچه برای ماهیگیری مایل دیدنی از پیاده روی و دوچرخه سواری در مسیرهای پیاده روی هکتار از فضای سبز و آینده باشگاه وانجمن با رفت و آمد مکرر به سبک, استخر, دولت از هنر مرکز تناسب اندام و گروهی کلاس های تناسب اندام.

یک شیوه زندگی, مدیر برنامه های قوی تقویم از خانواده پسند حوادث برای ساکنان برای دیدار با همسایگان خود است.

“ماموریت در مرتع پرورش احشام است که در مورد ترکیب بسیار amenitized شیوه زندگی با سنت و تحرک از ایستگاه” گفت: فرد کالدول, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت کالدول جوامع و Texas A&M Aggie کلاس ’82. “ما یک تنوع از گزینه های خانه از جمله دردار پاسیو بخش برای قفل-و-ترک راحتی. برای کسانی که به دنبال به حرکت به عقب به منطقه ماموریت, مزرعه ارائه می دهد شگفت انگیز زیبایی های طبیعی فقط چند دقیقه از پردیس دانشگاه.”

به عنوان یکی از کالج ایستگاه بالا به فروش جدید-صفحه اصلی جوامع ماموریت, مزرعه ارائه می دهد خانه های جدید از $300,000 s توسط سازندگان مشهور.

صفحه اصلی خریداران می توانند با خرید یک دریاچه و ساخت بعد از طراحی یک خانه با یک جامعه را هشت سازندگان و یا را انتخاب کنید از بیش از یک دوجین زرق و برق دار, حرکت-در-خانه آماده در دسترس است.

کسانی که علاقه مند به ماموریت در مرتع پرورش احشام می توانید تماس در سایت خوش آمدید مرکز در 979-318-3900 برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاهده خانه های موجود آنلاین در MissionRanchTX.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>