هوستون آب و هوا: دوش رود امشب با خطر رعد و برق

دوش در حال انتظار برای حرکت از طریق هوستون در شنبه شب که شروع یک روند مرطوب, آب و هوا برای شهرستان از طریق آخر هفته.

بسیار بیشتر هوستون منطقه تنها بین 20 و 30 درصد احتمال باران چه کسانی شانس افزایش شمال و غرب این شهر با توجه به خدمات ملی آب و هوا. کسانی که جوامع تحت یک “حاشیه” خطر شدید آب و هوا سهشنبه و پایین ترین سطح از پنج سطح خطر مورد بررسی طوفان مرکز پیش بینی.

تعقیب پلیس: راننده لکسوس آگهی های پلیس در ساعت های طولانی تعقیب از طریق هوستون

اگر کسانی که بیشتر شدید طوفان محصول تا بادهای سنگین در حال تهدید اصلی به گفته هواشناسان. باران می تواند شروع به عنوان اوایل به عنوان 10 p. m., اما هواشناسان می گویند بخش عمده ای از دوش به احتمال زیاد خواهد شد یک شبه.

بیشتر باران است که انتظار می رود تا جمعه.

به دنبال تعطیلات آخر هفته باران شانس هستند “بسیار بالا” هواشناسان گفت. پیش بینی دقیق تر است انتظار می رود به عنوان آخر هفته تساوی نزدیک تر است.

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>