هوستون به برگزاری 6 ساعت مشاهده عمومی فلوید را در تابوت

به روز شده

هوستون (AP) — عزاداران قادر به مشاهده جورج فلوید را در تابوت شنبه در زادگاه خود هوستون توقف نهایی یک سری از خاطرات به افتخار او.

شش دقیقه مشاهده خواهد شد در چشمه ستایش کلیسا در جنوب غربی هوستون. مشاهده برای عموم باز اگر بازدید کننده مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن یک ماسک و دستکش مطابق با کروناویروس-دستورالعمل مربوط.

اشاره کرد مهمان: کشیش Al Sharpton, جو بایدن به افتخار جورج فلوید در هوستون تشییع جنازه

فلوید مراسم تشییع جنازه خواهد بود روز شنبه پس از دفن در هوستون یادبود باغ گورستان در حومه پرلند که در آن او خواهد شد به استراحت در کنار مادرش Larcenia فلوید.

جورج فلوید درگذشت مارس 25 بعد از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به گردن خود برای چند دقیقه حتی پس از متوقف پاسخ. مرگ او الهام گرفته از اعتراضات بین المللی و کشیده جدید توجه به درمان آفریقایی آمریکایی ها توسط پلیس و نظام عدالت کیفری.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن قصد دارد برای سفر به هوستون برای دیدار با فلوید خانواده و ارائه خواهد شد پیام فلوید مراسم تشییع جنازه خدمات. یک بایدن دستیار روز یکشنبه در تشریح برنامه های حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری. آنها را شامل نمی شود حضور در این سرویس است.

بایدن انتظار را به خانواده او تسلیت گفت مشاور که مورد بحث بایدن قصد دارد به شرط ناشناس ماندن.

قبلی خاطرات جای گرفته اند در مینیاپولیس و Raeford کارولینای شمالی در نزدیکی که در آن فلوید متولد شد. در مینیاپولیس ادای احترام پنجشنبه کسانی که در حضور ایستاده بود و در سکوت 8 دقیقه, 46 ثانیه طول زمان دادستان ها می گویند فلوید دوخته بود به زمین تحت افسر زانو قبل از او درگذشت.

فلوید مطرح شد در هوستون سوم بخش بود و به خوبی شناخته شده سابق دبیرستان بازیکن فوتبال که در مترو با افسانه های محلی DJ پیچ. او به مینیاپولیس چند سال پیش به دنبال کار و یک شروع تازه است. صورت خود را در حال حاضر به نظر می رسد در یک نقاشی دیواری در محله های قدیمی و نام او شعار می دادند و دهها هزار نفر در هفته گذشته در یک تظاهرات و راهپیمایی در مرکز شهر هوستون.

___

آسوشیتد پرس گزارش خواهد Weissert در واشنگتن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>