Houston Texans گیرنده نشان می دهد new Black Lives Matter, تا تو,

به روز شده

Texans گیرنده کنی عکسهای نشان داد جدید امضا در Instagram در روز سه شنبه, این برنامه شامل یک معترض برگزاری یک زندگی توجه به ثبت نام.

بخش پایین تر از این تو را در خارج از خود را راست سوریه به معترضان برگزاری دیگر تابلوهای “توقف Killin’ ما” و “می گویند نام خود را.”

چسبیده با اعتقادات: تگزاسی گیرنده کنی عکسهای زانو زده در طول سرود

ساندویچ بین کسانی که مدرن روز معترضین حقوق مدنی معترضان نشانه برگزاری مطلب “ما اعتراض مدرسه تبعیض نژادی” و “ما خواهان حقوق برابر در حال حاضر!”

خال کوبی اضافه شد به همان پا که در آن عکسهای در حال حاضر از حقوق مدنی قهرمان جان لوئیس و تاتو معروف 1968 عکس از ممفیس از معترضان برگزاری یک نشانه است که می خواند: “من یک مرد هستم.”

تگزاسی ها به دست آورد عکسهای در تجارت با دلفین میامی در سال گذشته هفته پس از گیرنده بود به انتقاد از دلفین ها تیم صاحب استفان راس برای برگزاری جمع آوری کمک برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مجدد انتخابات.

عکسهای شناخته شده است فعالیت خود را در جامعه از جمله شرکت در سوار-پابه با افسران پلیس.

عکسهای یک متحد سابق NFL quarterback khezri. او اعتراض نژادی و بی عدالتی و نابرابری اقتصادی مسائل با زانو زدن در طول سرود ملی را برای چهار سال گذشته از جمله در فصل گذشته با تگزاسی.

28-در سال, عکسهای شد یک ستاره در اوکلاهما قبل از اینکه پیش نویس توسط پرستاران در سال 2013. او در 13 بازی برای تگزاسی فصل گذشته ابتلا به 40 عبور برای 561 متری و چهار touchdowns.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>