هوستون نوجوان متهم در ارتباط با تیراندازی از 5 ساله خواهر خود را تبدیل در

یک پسر نوجوان که فرار از آپارتمان خود را پس از 5 سال از خواهر به ضرب گلوله کشته شد دوشنبه در حال حاضر در مواجهه با اتهام و بازپرسی در, پلیس می گویند.

دختر در حال حاضر در وضعیت با ثبات با توجه به هوستون اداره پلیس سخنگوی Jodi سیلوا. مادر بچه از خواب بیدار شد به صدای تیراندازی در اطراف 12:45 صبح در حالی که او خواب بود در خانه خود در 4600 بلوک غرب 34th Street, نزدیکی Mangum.

او با عجله به اتاق نشیمن و او را در بر داشت 5-year-old daughter شده بود به ضرب گلوله کشته شده است.

یک اسلحه پیدا شد روی زمین در کنار او و او را 15 سال به نظر می رسد “پاچه” مادر پلیس گفت. پسر در ابتدا گفته شد به 14 سال اما پلیس بعد از تصحیح سن و سال او.

پس از مادر یافت و زخمی ها کودک و نوجوان اسلحه را برداشت و فرار از آپارتمان, پلیس گفت:. چگونه او را نگه دارید از تفنگ در وهله اول همچنان در دست بررسی سیلوا گفت.

او خود را به مقامات اواخر دوشنبه شب و به صورت یک اتهام بی پروا تشدید حمله. چون این پسر بچه توسط یک نوجوان او هویت نشده بود منتشر شد.

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>