هوستون کارمند فروشگاه ‘خوش شانس برای زنده ماندن’ پس از قتل می شود دزد, پلیس می گویند

یک می شود دزد بود به ضرب گلوله کشته و پس از او باز آتش در جریان یک سرقت آشکار در داخل یک شمال هوستون فروشگاه شنبه شب پلیس گفت:.

در 30s خود را راه می رفت به سوپر Qwik فروشگاه مواد غذایی در 8000 بلوک از Fulton حدود 10 p. m. با توجه به هوستون اداره پلیس کارآگاه گروهبان. جاشوا شاخ. کارمند بود و کمک به مشتریان دیگر در خط زمانی که این مرد کشیده تفنگ و گلوله به سمت پیشخوان.

شهرستان هریس SHAKE-UP: دادستان استعفا پس از به نظر می رسد به لینک اعتراض به نازی ها

این مرد پس از آن راه می رفت در سراسر مبارزه و تلاش برای رسیدن به کارمند کیوسک شاخ گفت.

به عنوان او گرد گوشه کارمند کشیده تفنگ و آتش بازگشت قابل توجه این مرد چندین بار. او سقوط در فروشگاه بود و بعد از آن مرده در نزدیکی یک بیمارستان شاخ گفت.

“از چه نظارت را نشان می دهد (فروشنده است) بسیار خوش شانس برای زنده ماندن در حال حاضر” شاخ گفت. “گلوله که می شود دزد از کار اخراج او تنها چند اینچ به دور از او.”

کارمند همکاری با کارآگاه.

مورد اشاره خواهد شد به شهرستان هریس هیئت منصفه که تعیین خواهد کرد اگر اتهام خواهد بود در برابر فروشنده. این نمونه حتی در موارد دفاع از خود.

“همانطور که در حال حاضر به نظر می رسد این تیراندازی است به طور کامل توجیه” شاخ گفت.

مرد مرده به تازگی paroled از زندان که در آن او در زمان خدمت برای یک سرقت اعتقاد شاخ گفت. هویت خود را نمی شد بلافاصله منتشر شد.

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>