هوستون سالن های ورزشی را به افتخار کسانی که در خط مقدم از همه گیر

منتشر شده

در روز پنج شنبه شب, سالن های ورزشی در سراسر کشور – از جمله هوستون NRG ورزشگاه, دقیقه, خدمتکار, پارک, تویوتا, مرکز BBVA ورزشگاه TDECU ورزشگاه برنج ورزشگاه و Reckling پارک – به نوبه خود بر روی چراغ آبی به عنوان بخشی از یک #LightItBlue جنبش برای حمایت از مردان و زنان در خط مقدم در حال انجام coronavirus بیماری همه گیر.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: زنده coronavirus به روز رسانی در اطراف شهر در طول روز

هوستون نیز به نوبه خود بر روی چراغ آبی در خارج از George R. Brown مرکز کنوانسیون و پل بزرگراه 59.

چراغ خواهد بود و از 8-9 p. m. به وقت محلی در سراسر کشور است.

بیشتر شهرهای بزرگ از جمله نیویورک و لس آنجلس و سیاتل و نیواورلئان – شرکت در پنج شنبه شب انتخاباتی که انتظار می رود عبارتند از صدها اصلی ورزش و سرگرمی مدنی سالن در سراسر کشور است.

این #LightItBlue و #MakeItBlue جنبش آغاز شد و هفته گذشته در بریتانیا به عنوان آن را روشن و نشانه های عمده در سراسر کشور در سلام خود را به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. هدف این است که برای ایجاد جهانی بیان حمایت و قدردانی به بهداشت و درمان و ضروری حرفه ای که صرفه جویی در زندگی و برقراری ثبات در جامعه ما است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>