هوستون SPCA به دنبال آب کمک های مالی برای نجات حیوانات خانگی زیر شهر گسترده آب جوش منظور

هوستون جامعه برای پیشگیری از ظلم به حیوانات (SPCA) است که به دنبال کمک های مالی برای ظروف بزرگ بطری آب را از این شهر صادر آب جوش منظور زیر عمده لوله های پشت سر هم در امتداد شرق حلقه 610 پنج شنبه.

“اجباری جوش آب در بیانیه شهرستان دیروز به معنی Houstonians باید تمام اقدامات احتیاطی لازم را با آب آشامیدنی خود را از جمله نوشیدن آب برای حیوانات خانگی خود را” هوستون SPCA مقامات گفت: در یک جمعه انتشار. “دکتر روبرتا Devanand, (Dr. Dev) ارشد پزشکی مدیر در هوستون SPCA توصیه به مصرف همان اقدامات احتیاطی برای حیوانات خانگی که ما خودمان را ارائه یا آب جوش سرد و یا آب بطری.”

تنها در هوستون: Houstonians واکنش نشان می دهند به 610 آب جوش سفارش با توییتر الگوهای رفتاری

پناهگاه ” است که در آن محافظه کارانه ارائه بطری آب برای نجات حیوانات خانگی است اما نیاز به آب کمک های مالی از قبیل کولر آبی کوزه. پناهگاه واقع شده است در 7007, پیر کتی جاده هوستون.

همانطور که از اوایل بعد از ظهر جمعه در این شهرستان گسترده آب جوش منظور این است که هنوز هم در اثر. در اینجا چیزی است که شما می توانید و نمی تواند انجام دهد در زیر آب جوش سفارش.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: شکسته خط آب در شرق هوستون مختل شهر, نیروهای جوش سفارش

ربکا Hennes جامعه را پوشش می دهد اخبار. خواندن او در ما اخبار سایت Chron.com و در ما مشترک سایت houstonchronicle.com. | [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>