هوستون بازار مال فروشان لغو بیش از coronavirus نگرانی باعث Montgomery County مورد

شهردار سیلوستر ترنر در روز چهارشنبه دستور shutdown از هوستون دام نشان می دهد و بازار مال فروشان به دلیل نگرانی در مورد کوروناویروس پس از Montgomery County با هیچ سفر اخیر تاریخچه آزمایش مثبت برای COVID-19.

مونتگومری کانتی مورد منطقه هوستون اولین نمونه شناخته شده از این ویروس بودن قرارداد در درون جامعه و نه از سفر و به طور مستقیم مسئول این تصمیم به لغو این بازار مال فروشان ترنر و هریس کانتی قاضی لینا هیدلگو گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه. Montgomery County مقامات مرد گفت: با حضور کباب cookoff در بازار مال فروشان در اواخر ماه گذشته بود اما نه برگزاری نمایشگاه نشانه ها در زمان.

ترنر گفت: او امضا اضطراری بهداشتی اعلام روز شنبه که در محل باقی می ماند برای مدت هفت روز در نقطه ای که شورای شهر می تواند تصمیم به گسترش آن. زیر اعلامیه همه رویدادها تولید شده و یا مجاز در این شهر لغو خواهد شد از طریق پایان ماه مارس ترنر گفت. که شامل روز یکشنبه Tour de Houston, جمع آوری اعانه, دوچرخه سوار که مقامات تلاش خواهد کرد به برنامه ریزی مجدد شهردار گفت.

هیدلگو امضا مشابه اضطراری اعلام روز شنبه بعد از ظهر.

بازار مال فروشان مقامات گفته بودند “عمیقا غمگین” اما موافقت با این شهر حرکت برای لغو محبوب رویداد سالانه است.

“به عنوان سخت به عنوان این است که برای انجام آن چیزی که حق انجام” گفت: Joel کراولی, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت هوستون دام نشان می دهد و بازار مال فروشان.

بازار مال فروشان بسته در 4 p. m., او گفت:.

در وب سایت خود را به بازار مال فروشان گفت: آن کار بر روی یک طرح بازپرداخت به مردم با بلیط به آینده را نشان می دهد اما نگفت که این اطلاعات در دسترس خواهد بود.

Houston Rockets و Astros بازی نمی کنند توسط شهردار اضطراری اعلام این کاری بود که مجاز رویداد در شهرستان متعلق به NRG ورزشگاه که به دولت های محلی قدرت به آن را تعطیل کند. حرفه ای رویدادهای ورزشی مجاز در همان مد است. هر دو تیم به دنبال راهنمایی از رهبران محلی ،

شهر و شهرستان مقامات مطمئن بودند روز شنبه چگونه به طور گسترده ای به Montgomery County مرد سفر کرده بود در منطقه هوستون هر چند مقامات بهداشت گفت: آنها انتظار دارند بیشتر مورد جامعه گسترش COVID-19 به نشان می شود در روزهای آینده.

“ما در حال انجام این کار برای صرفه جویی در زندگی” گفت: David Persse شهر سلامت عمومی قدرت “آنچه ما در حال تلاش برای انجام از طریق این بسیار تهاجمی و, بله, درد مقعد, تصمیم گیری است که به کم کردن virus.”

Persse و دیگر مقامات بهداشت گفت: گسترش گسترش این بیماری — در حالی که صغیر یا غیر کشنده برای اکثر افرادی که قرارداد این ویروس می تواند نیروی یک مقدار قابل توجهی از مردم به دنبال درمان های پزشکی در همان زمان به طور بالقوه قریب به اتفاق سیستم مراقبت های بهداشتی. در آن صورت آسیب پذیرترین بیماران — کسانی که بیش از 50 — می تواند خود را بدون تخت بیمارستان یا درمان.

کارشناسان بهداشت عمومی بیشتر مورد تحسین قرار گرفته تصمیم به بستن بازار مال فروشان.

بازنشسته دولت اپیدمیولوژی دنیس brad johnson گفت: این حرکت باید به کمک منطقه “صاف منحنی” یک اصطلاح مورد استفاده برای توصیف افزایش تعداد موارد و بار ناشی از آن در سیستم مراقبت های بهداشتی.

“این علم دقیق نیست اما نه تنها وجود دارد به اندازه کافی عامه استدلال پشت آن وجود دارد مسائل اجتماعی” brad johnson گفت. “آیا شما می خواهید به عنوان رئیس این سازمان برگزار شد که بزرگ محل برگزاری جشنواره بود و عمده شیوع تخم ریزی که از فعالیت های که در آن مردم مریض شدم و درگذشت? هیچ کس می خواهد که نه از بهداشت عمومی از دیدگاه و از یک نقطه نظر قانونی ،

دکتر پیتر hotez را بازتوییت کرد یک هوستون متخصص بیماری های عفونی گفت: این امر شده اند “سخت برای توجیه” بستن بازار مال فروشان یک یا دو هفته قبل از مقیاس جامعه انتقال آشکار شد.

“ملی مشکل شده است و بدون هر نوع تست احتمالا بسیاری از مناطق از جامعه انتقال بدست از دست رفته و آن را سخت را واقعا سخت گیرانه تصمیم گیری بدون داشتن شواهد” hotez را بازتوییت کرد گفت. “در حال حاضر ما در حال تحقق بیشتر وجود دارد جامعه انتقال از ما می دانستم که در مورد قبل است. این گسل در سطح ملی و نه داشتن یک سیستم در محل به اندازه کافی تست.”

ترنر گفت که او “بدون مرز” که این اقدامات اعلام کرد که چهارشنبه گرفته نشده هر چه زودتر. او تاکید کرد که تمام موارد شناخته شده در منطقه قبل از Montgomery County مورد مربوط به سفر و همه به جز یکی همه مربوط به همان مصر کشتی کروز.

“ما در حال پایگاه تصمیم گیری مبتنی بر علم و توصیه های پزشکی و حقایق است که در حال ارائه” ترنر گفت. “اجازه دهید به یاد داشته باشید. این پدیده جدیدی است. ما در سرزمین های جدید است. و هر کس که بهترین قضاوت را در سراسر جهان به سعی کنید به گرفتن گام های لازم برای نگه داشتن مردم در امن برای محافظت از هر کس در حالی که در همان زمان تحقق مردم هنوز هم به کار آنها هنوز به مراقبت از خانواده و بچه های خود را.”

شهر و شهرستان منابع که در شرکت coronavirus بحث در هفته های اخیر گفت: این ایده از لغو این بازار مال فروشان و دیگر مجامع عمومی مطرح شد در میان مقامات بهداشت محلی و بازار مال فروشان رهبران قبل از این هفته.

تصمیم گیرندگان آنها گفت: کشتی با یک چالش در قلب این بیماری همه گیر: آیا برای محدود کردن تجمع جرم قبل از تایید موارد از “جامعه گسترش” در حالی که تصدیق آن کافی تلاش های تست به معنای این موارد تقریبا مطمئنا در حال حاضر وجود دارد اما تایید نشده.

زمانی که طبیعت از Montgomery County مورد به تمرکز شنبه شب و یکشنبه صبح اما رهبران محلی تصمیم گرفت عمل لازم بود, مقامات گفت.

از چهارشنبه 14 نفر در هوستون منطقه تشخیص داده شده است با COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید.

دکتر Umair شاه, مدیر اجرایی, شهرستان هریس, بهداشت, اشاره, سازمان بهداشت جهانی اعلام کرده بود coronavirus شیوع یک بیماری همه گیر در مدت کوتاهی قبل از روز چهارشنبه در کنفرانس خبری نشان می دهد که مقامات در سراسر جهان مشاهده و آن را به عنوان یک نگرانی است.

ترنر گفت: او تصمیم گرفت به بازار مال فروشان پس از مشاوره با کارشناسان سلامت با تاکید بر حرکت نیست “ساخته شده در خلاء.”

“این تصمیم آمده است نه به راحتی اما سلامت و ایمنی مردم در منطقه ما میباشد” شهردار گفت.

در بیانیه ای Montgomery County مقامات گفت: آنها در حال انتظار برای مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به تایید مثبت مورد وجود دارد قبل از لغو هر جامعه حوادث.

“ما درک می کنیم زیاد تاثیر این حوادث در جامعه ما به عنوان یک کل یک تصمیم به لغو یک رویداد بزرگ خواهد بود به آرامی گرفته” شهرستان قاضی علامت Keough گفت. “ما در حال حاضر نظارت بر این به سرعت در حال تغییر وضعیت و به دنبال ما جامعه پزشکی برای راهنمایی.”

هوستون عضو شورای گرگ تراویس ناودان ترنر حرکت به انصراف از بازار مال فروشان. در بیانیه ای گفت: اعضای شورا بودند “کاملا blindsided” این تصمیم که او گفت: “تنها در خدمت به تداوم وحشت مصنوعی در حال نشو و نما توسط رسانه ها و معاملات یک ضربه بزرگ به هوستون اقتصاد است.” و او گفت: شهروندان باید برای خود تصمیم بگیرند که آیا برای حضور در نوشتن “ما نمی نیاز به یک پرستار بچه از دولت است.”

بسته شدن بازار مال فروشان آمد روز پس از HLSR مقامات گفت که آنها تا به حال هیچ برنامه ای برای لغو این جشنواره است. در بیانیه ای در روز شنبه سازمان گفت: RodeoHouston تا حد زیادی یک رویداد محلی.

“این کاری است که عمدتا یک رویداد محلی با 73% 2019 بازار مال فروشان بازدید کنندگان ساکن در منطقه هوستون بیشتر و 94 درصد در تگزاس و 99 درصد در آمریکا کردند.” “در مقابل 26 درصد از 2019 SXSW شرکت کنندگان بین المللی شد.”

این رویداد سالانه آغاز شد مارس 3 و میله میله برای اجرا از طریق مارس 22.

بازار مال فروشان مقامات اعلام کرد که در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی و اقدامات لازم برای اطمینان از سلامت و ایمنی از مهمانان از جمله اضافی مربوط به فراشی کارکنان افزایش تمیز کردن برنامه های بیشتر ضد عفونی کننده دست در ایستگاه های اضافی و علامت یادآوری دستشویی کاربران به شستن دست های خود را.

بیش از 566,000 مردم حضور داشتند حوادث در بازار مال فروشان زمینه از دوشنبه. سال گذشته در مجموع حضور بیش از 2.5 میلیون نفر بیش از 21 روز.

خبرنگار تاد Ackerman کمک به این داستان.

[email protected]

[email protected]

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>