هوستون رستوران ها ارائه خانواده به اندازه اعیاد به رفتن در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

هوستون-منطقه رستوران شده اند که مجبور به تعطیل کردن اتاق ناهارخوری و سوئیچ به منظقه و تحویل سفارشات در حال ارائه خانواده به اندازه اعیاد و موقت مواد غذایی بسته در تلاش برای شناور ماندن در طول رمان coronavirus بیماری همه گیر.

شهرستان هریس برای اولین بار دستور داد تا محدودیت های اعمال شده در مارس 16. در حال حاضر شهر است که تمدید اقامت خود را در خانه سفارش از طریق 30 آوریل نور در انتهای تونل هنوز هم به نظر می رسد بسیار کم نور و دور برای رستوران ها در سراسر شهرستان.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: هوستون نمی توانیم به از دست دادن آن رستوران

با ساکنان به سختی ترک خانه های خود در حال حاضر مساحت رستوران ها دیده می شود فروش شاقول بیش از 50 درصد هوستون کرونیکل گزارش شده است.

Houstonians به دنبال به انجام بخشی خود را برای حمایت از رستوران های محلی در حالی که همچنین snagging یک معامله خوب است که تغذیه تمام خانواده باید گزینه های بسیاری از را انتخاب کنید.

Arnaldo ریچاردز’ پیکس رستوران مکزیکی بود که نام یکی از بالا 100 رستوران در هوستون توسط این وقایع را آلیسون, آشپز, ارائه هزاران وعده غذایی خانواده می پردازد که عبارتند از: $68 fajita وعده غذایی خانواده و $36 خانواده enchilada شام.

از کجا برای غذا خوردن: در مواجهه با کروناویروس محدودیت این 18 نمادین هوستون رستوران نیاز به حمایت شما

اگر خود را در فروشگاه مواد غذایی کم است در لوازم رستوران از جمله غذاهای محلی و غذای جامعه در حال ارائه جعبه مربا بسته بندی شده تازه و محلی تولید کند. محلی غذاهای خانواده بسته اجرا می شود برای $99 می آید و سهام با حموس, وگان adriano, تخم مرغ, سالاد تخم مرغ آب پز, محلی, توت فرنگی, شکلات تراشه کوکی ها و چوب شور نان.

از طریق کلیک روی عکس های بالا به صورت هوستون رستوران ها ارائه معاملات در خانواده به اندازه اعیاد و برو…

ربکا Hennes جامعه را پوشش می دهد اخبار. خواندن او در ما اخبار سایت Chron.com و در ما مشترک سایت houstonchronicle.com. | [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>