هوستون رتبه اول را در کشور برای کارگران پستی گاز گرفته توسط سگ

در حالی که در سراسر کشور سگ-در-پستی کارگر حملات بودند در سال 2019 هوستون در زمان نقطه بالا در یک لیست از شهرستانها با اکثر حملات.

هوستون پستی کارگران گزارش 85 سگ حملات در سال 2019 با توجه به خدمات پستی ایالات متحده. این حملات بخشی از 5,803 حملات در سراسر کشور که پایین سالانه از نزدیک به 6000 در سال 2018 است.

آب و هوا آگاه: صحرا گرد و غبار در حال حرکت به هوستون پس از تعطیلات آخر هفته طوفان

“حتی در طول این زمان دشوار است, این مهم است برای مشتریان ما را به درک که نامه حمل و هنوز هم در حال آمدن به خانه روزانه و نیاز به ارائه پست الکترونیکی با خیال راحت” USPS ایمنی آگاهی مدیر برنامه های کریس جانسون گفت.

خدمات پستی خواستار هر کسی که یک سگ به آنها را تا زمانی که یک کارگر پستی ارائه پست الکترونیکی به درب جلو. هر زمان یک کارگر پستی احساس تهدید توسط یک سگ کسی اموال گیرنده ممکن است خواسته شود برای رفتن به اداره پست را انتخاب کنید تا ایمیل خود را.

در برخی موارد کارگران پستی مجاز به استفاده از یک اسپری فلفل برای جلوگیری از سگ که به طور جدی به حمله به آنها با توجه به USPS.

این است که همیشه نمی رویم به عنوان برنامه ریزی شده. در سال 2019 یک هوستون پستی کارگر شد متهم با ظلم و ستم حیوانی به اتهام پاشش یک سگ با اسپری فلفل, اما کسانی که به اتهام شدند و در نهایت کاهش یافته است.

دالاس تنها دیگر, Texas شهرستان برای شکستن top 10 most گزارش حملات سگ در 2019 با 40.

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>