هوستون ‘ramping تا’ حضور پلیس برای جورج فلوید مارس معترضان خواست به پوشیدن ماسک

هوستون شهردار سیلوستر ترنر است که به درخواست افرادی که قصد شرکت در سراسر شهر بود مارس برای جورج فلوید شنبه به اقدامات احتیاطی و مسالمت آمیز اعتراض در احترام به Floyd خانواده.

“من انتظار می رود در ماه مارس به طور مسالمت آمیز و محترمانه با تمرکز بر جورج فلوید و خانواده اش” ترنر گفت: در طول یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی.

باید تماشا کنید: ویدیو های ویروسی را نشان می دهد اکودو ساخت پرشور درخواست جورج فلوید معترضان

هوستون خواننده های رپ Trae Tha Truth و Bun B در حال کار با فلوید خانواده برای برگزاری یک راهپیمایی سه شنبه بعد از ظهر شروع و در کشف سبز در مرکز شهر. فلوید است که در ابتدا از هوستون و بزرگ شده در سوم Ward, درگذشت در حالی که در مینیاپولیس بازداشت پلیس در هفته گذشته. تصویری از مرگ او منتشر آنلاین منجر به تظاهرات و راه پیمایی و تظاهرات در سراسر کشور است.

ترنر گفت: این شهرستان افزایش یافته است و آن اجرای قانون حضور در آماده سازی از روز سه شنبه ماه مارس است “ramping تا” برای یک جمعیت بزرگ. به استثنای برخی از شورش, غارت و بیش از 400 دستگیری که ساخته شد در طول تعطیلات آخر هفته تظاهرات ترنر گفت: هوستون اعتراضات باقی مانده اند تا حدودی صلح آمیز است.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: Trae Tha Truth دعوت ‘کل شهر برای پیوستن به Turner Acevedo, Bun B در شنبه جورج فلوید مارس

“هوستون کمک کرده است تا عبرتی برای تظاهرات در سراسر کشور” ترنر گفت. “پلیس را ساخته اند برخی از بازداشت…اما چیزهایی که باید نه از دست رفت.”

ترنر تاکید کرد معترضان باید پوشیدن پوشش صورت را ضد عفونی کننده دست یا دستکش باقی می ماند و شش فوت از دیگران اگر در همه ممکن است.

“برای هر کس که در حال رفتن به درگیر در آن جمعیت…شما نیاز به ماسک و احترام نه فقط از خود بلکه از دیگران است.”

ربکا Hennes جامعه را پوشش می دهد اخبار. خواندن او در ما اخبار سایت Chron.com و در ما مشترک سایت houstonchronicle.com. | [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>