هوستون Raceway پارک پخش خواهد شد ژوئیه NHRA رویداد های زنده بر روی صفحه نمایش بزرگ

زمانی که NHRA رزومه خود را زنده drag racing سری جولای 11-12 در Indianapolis, هوستون Raceway پارک خواهد شد تا به عنوان درایو در سازمان دیده بان حزب به همراه یک ماشین نشان می دهد که تعطیلات آخر هفته است. آهنگ بیتون پخش خواهد شد E3 جرقه شمع اتباع از لوکاس نفت Raceway حرفه ای برای اولین بار Mello Yello سری رویداد از ماه فوریه در 20 x 30 پا صفحه نمایش. صوتی را می توان برداشت تا در مسیر خصوصی در ایستگاه پخش در 87.9 FM.

“ما به طور منظم نژاد منتقل شده است به اکتبر 23-25 اما ما فقط نمی تواند صبر کنید که طولانی برای دریافت با ما مسابقه خانوادگی” مدیر و صاحب شرکت HRP ست فرشته گفت. “ما فکر کردیم که یک سازمان دیده بان حزب در سبک رانندگی-فیلم تئاتر خواهد بود یک راه مناسبی را برای تعامل با ما پایگاه هواداران وفادار و به برخی از مقدار سزاوار قرار گرفتن در معرض به ما شرکای بازاریابی که وفادار ماند با ما از طریق این زمان بی سابقه.”

هر کسی که خریداری بلیط برای اکتبر Mopar Express Lane NHRA SpringNationals ارائه شده توسط Pennzoil در HRP باشید بدون پرداخت هزینه. غیر دارندگان بلیط را پرداخت 10 دلار در هر خودرو. در جولای 11, طرفداران خواهد بود و مجاز به رانندگی اتومبیل خود را پایین بکشید ، در جولای 12, با حذف دور از ایندیاناپولیس در حال پیشرفت است بر روی صفحه نمایش محلی روروک مخصوص بچه ها را به شرکت در یک آزمون باز-n-لحن جلسه.

مسیر را به رعایت دستورالعمل های ایمنی و پروتکل هایی است که اجرا شده اند و همچنین اجتماعی فاصله. امتیازی می ایستد و HRP تیم چت باز خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>