هوستون پلیس شلیک 2 مردان مسلح در جدا شبانه برخورد

دو مرد مسلح به ضرب گلوله کشته شدند توسط افسران پلیس هوستون یک شبه در دو رویداد جداگانه در ظرف 30 دقیقه از یکدیگر که یکی از آنها منجر به یک افسر گرفته شده به بیمارستان.

در هر دو مورد فرد به ضرب گلوله توسط افسر است انتظار می رود برای زنده ماندن. هوستون رئیس پلیس هنر اکودو همچنین قول داد به انتشار بدن-دوربین های پوشیده از حوادث هنگامی که هیئت منصفه سوالات کامل هستند.

آتش دوستانه: Fort Bend معاون به طور تصادفی به ضرب گلوله کشته شد توسط همکار افسر در بررسی

حدود 11:45 p. m. a, لباس باند افسر سعی کردم به جلو و بیش از یک 19 ساله راننده همراه Willowbend بلوار نزدیکی Hillcroft خیابان اکودو گفت. راننده سرعت خاموش و طفره رفت افسر برای چند دقیقه قبل از بیرون پریدن از ماشین در حال اجرا به یک مجتمع آپارتمانی در 10100 جلوگیری از Sandpiper درایو.

افسر تقریبا گرفتار شک او به عنوان خرابکاری وارد دروازه کد به آپارتمان ورودی, اما او موفق به فرار شده است. مظنون فرار در سراسر خیابان به 6300 جلوگیری از دومفریس که در آن پس از آن کشیده تفنگ افسر اکودو گفت.

“شما ببینید زمانی که (ویدئو) منتشر شد و پس از نتیجه گیری از این بررسی که افسر ادامه داد: – در لباس خود را – و دستور داد او را مشکوک به رها کردن سلاح خود رها تپانچه” اکودو گفت. “شما ببینید زمانی که او می کند به نوبه خود با تپانچه در دست افسر تخلیه می کند.”

افسر شروع به صرفه جویی در زندگی اقدامات در 19 سال به عنوان او به نام یک آمبولانس که در زمان مجروح مشکوک به نزدیکی بنای یادبود هرمان جنوب غربی بیمارستان. اکودو گفت که او انتظار می رود برای زنده ماندن.

این lawman در سوال شده است در پنج سال اکودو گفت.

حدود 12:25 بعد از ظهر یک افسر 10 مایل دورتر بود فقط کشیده یک ماشین در یک ایستگاه گاز پارکینگ در 7100 بلوک کالن فقط شمال جنوب حلقه. او بازداشت دو نفر از داخل ماشین قرار داده و آنها را در پشت او گشت و شد در مورد جستجو به این خودرو که یک مرد راه می رفت تا نزدیک به افسر اکودو گفت.

افسر گفت: مرد به او به تنهایی به عنوان او به بررسی اکودو گفت.

اشتباه انتشار: پرونده ناقض آزادی مشروط به اشتباه آزاد شده از زندان شهرستان هریس چهره جنایت به اتهام قتل,

فقط به عنوان افسر شروع به جستجو در خودرو مرد بازگشت و با یک لوله فلزی را در دست خود اکودو گفت. دو مرد بازداشت شده در پشت ماشین پلیس شروع به فریاد هشدار افسر که نمیتونستن خود را درخواست اکودو گفت.

این مرد پس از آن رخ داد که افسر سر با لوله اکودو گفت.

“شما می توانید شنیدن صدای ضربت بر سر او” اکودو گفت: پس از بررسی افسر بدن فرسوده دوربین فیلم. “افسر جیغ درد, تساوی خود را تپانچه. به عنوان او تبدیل … شما می توانید ببینید شک در آینده او را دوباره با آن سلاح است.”

این افسر آتش گشودند قابل توجه لوله-دارای حق اعمال ، امدادگران با عجله او و افسر به بیمارستان.

هر دو افسر و مشکوک در حال انتظار برای بازیابی از آسیب اکودو گفت.

“در پایان روز, ما خدا را شکر همه چیز در ویدئو” اکودو گفت.

فرمانده گفت: ویدئوها از حادثه به احتمال زیاد منتشر خواهد شد پس از یک هیئت منصفه تصمیم می گیرد اگر هزینه لازم است.

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>