هوستون پلیس به دنبال سریال تجاوز جنسی مشکوک با روابط Greenspoint

هوستون پلیس به دنبال یک زن 28 ساله ای که ممکن است مسئول آزار جنسی چند مرد به عنوان بسیاری به عنوان سه حادثه آغاز شد که در ماه آوریل گذشته.

هوستون کارآگاهان به نام 28 ساله Brandon Jay کارتر به عنوان مظنون در یک رشته حملات در غرب هوستون و Greenspoint آغاز شده است که پس از آزادی از زندان شهرستان هریس برای یک جنایتکار تجاوز شارژ. پلیس بر این باورند او stalked قربانیان خود را و صبر برای آنها را به تنهایی.

تا کنون کارتر شده است شارژ با کارت بانکی سوء استفاده و یک تعداد تشدید تجاوز جنسی با این احتمال که او را از اتهامات عنوان شده علیه اضافی مشابه طبیعت, پلیس گفت:. از بعد از ظهر سه شنبه, او تا به حال دستگیر نشده است.

دو حکم برای کارتر بازداشت صادر شده در ماه گذشته, یکی برای کارت بانکی سوء استفاده مربوط به آخرین Jan. 5 حمله و دیگری برای تشدید تجاوز جنسی برای 18 ژوئن نماید.

در آخرین حادثه این زن گفت: او کمین او در خارج از آپارتمان خود و او را مجبور به عقب در داخل در اسلحه پرونده های دادگاه نشان می دهد. شارژ مقالات برای کارت بانکی سوء استفاده نمی گویم که او sexually assaulted اما کارآگاهان مرتبط با حوادث صبح سه شنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی.

در طول حمله مظنون تحت پوشش صورت خود را با یک هود و او با zip ties. او در بر داشت او دبیت کارت و خواستار آن شدند که او خود را نشان می دهد پین شماره اسناد وزارت امور خارجه.

در حالی که در حال بررسی در بیمارستان, او به نام پلیس و همچنین متوجه شده است که $409 نقدی از او گرفته شده بود حساب در دستگاه ATM, مقامات گفت.

در ژوئن 18 حادثه زن گفت: او بیدار شد به کارتر بودن در خانه اش.

مهاجم مسلح بود با یک هفت تیر و اغلب پنهان چهره خود را با ماسک. پس از وادار کردن قربانیان به خوابگاه خود او تحت پوشش چهره خود را محدود آنها و سپس سرقت اموال.

کارتر اعتقاد بر این است که روابط را به Greenspoint منطقه است.

نویسنده کارکنان Jay R. Jordan کمک به این داستان.

nicole.hensley@chron.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر