هوستون پلیس horse with no name به کمک شما نیاز به چیدن یک نام مورد تا بحال گردش راه رفتن توسط

منتشر شده

شما احتمالا شنیده 70s موسیقی پاپ ضربه “Horse With No Name.” در حالی که کار کردن در صحرا, آن را نمی خواهد قطع آن برای مبارزه با جرم و جنایت اسب.

این دقیقا به همین دلیل هوستون عضو شورای شهر امی پک است برگزاری مسابقه امروز به نام جدیدترین عضو هوستون اداره پلیس سوار گشت.

گرمسیری, گریز: شما می توانید با خرید این تگزاس جزیره در وسط یک ماهیگیر بهشت برای صرف $25 میلیون

“منطقه حامیان هوستون اداره پلیس سوار گشت و اسب” پک ارسال شده در Facebook صفحه. “چه باید کرد, نام اسب? لطفا نظر خود را با پیشنهادات.”

پک گفت: نام باید هوستون-مرتبط ترجیحا چیزی به او متصل شورای منطقه.

HOUSTONCHRONICLE.COM: زنی که جعلی فاکتورها در $1 میلیون Dr Pepper تخفیف کلاهبرداری می شود نور حکم

“منطقه یک تیم را انتخاب کنید بالای پیشنهادات و سپس انجام یک نظرسنجی” اضافه شده پک. کسی که بر میدارد نام و نام برنده را دریافت شش بلیط باغ وحش. اگر بیش از یک نفر را نشان می دهد به همین نام برنده خواهد بود که آن را مشاهده کنید برای اولین بار.

اگر شما یک نام ایده شما بهتر است عجله بسر می رسانید و بعد از آن به پک را در Facebook صفحه. نظرات در 5:00 بعد از ظهر امروز و با توجه به نظرسنجی شروع خواهد شد پس از آن.

دنی ارموسییو ٬ سونورا است Sr. اخبار دیجیتال, ویرایشگر برای Chron.com | خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @Dannyherm1| ایمیل او را در Danny.Hermosillo@chron.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر