هوستون اداره پلیس پوسته از 21 میلیون دلار در اضافه کاری بیش از جورج فلوید تظاهرات

هوستون اداره پلیس صرف بیش از 21 میلیون دلار در وقت اضافه در پاسخ به تظاهرات علیه جورج فلوید مرگ در دست یک مینیاپولیس افسر پلیس در ماه گذشته.

پس از هوستون اولین اعتراض در جمعه 29 مه که در آن برخی از معترضان skirmished با پلیس ارشد هنر اکودو دستور داد که کل گروه در چرخش 12 ساعت شیفت.

“اگر شما فکر می کنم وجود دارد مقدار زیادی از پلیس دیروز که هیچ چیز در مقایسه با آنچه که ما در حال رفتن به حرکت رو به جلو در حال حاضر که ما به طور کامل با بسیج و ما باید دارایی از دیگر سازمان ها” اکودو به خبرنگاران گفت: در روز بعد.

در هوستون فلوید وطن اکثریت قریب به اتفاق معترضان مونتاژ مسالمت آمیز با برخی از 60,000 جمع آوری در یک مارس در مرکز شهر.

در پاسخ به درخواست سوابق با مقامات وزارت گفت که هزینه برای اضافه کاری افسران مشغول به کار در طول 26 ماه مه از طریق 12 ژوئن 2020 برای جورج فلوید تظاهرات شمارش $21,504,404.

افسران بازداشت برخی از 700 معترض در آن زمان, اما, شهرستان هریس, دفتر دادستان منطقه در نهایت رد اتهامات علیه بیش از 650 معترضان که دستگیر شده بودند به صورت جزئی و غیر خشونت آمیز جرائم.

برای بافت این گروه پنج دانشجوی دانشکده افسری کلاس که قطار حدود 60 تا 70 دانشجوی هر هزینه کل $13.9 میلیون نفر است.

این وقایع نیز درخواست کل هزینه آسیب به هوستون پلیس patrolcars پس از کشته شدن معترضان آسیب دیده بود برخی از وسایل نقلیه.

با توجه به اطلاعات از HPD معترضان آسیب دیده 33 پلیس وسایل نقلیه هزینه $13,173.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>