هوستون رئیس پلیس شناسه افتاده افسر در سقوط هلیکوپتر در Greenspoint آپارتمان

هوستون افسر پلیس کشته شد و یکی دیگر شدیدا زخمی در یک هلیکوپتر سقوط کرد در اوایل صبح روز شنبه به یک Greenspoint مجتمع آپارتمانی در شمال هوستون.

هوستون رئیس پلیس هنر اکودو شناسایی افتاده افسر به عنوان Jason ناکس پسر افسر بازنشسته و هوستون عضو شورای شهر مایک ناکس. او یک همسر و دو فرزند اکودو گفت.

“قلب ما شکسته و پس از دست دادن یک افسر. او بزرگ, شوهر, پدر, پسر و دوست” اکودو گفت: صبح روز شنبه در توییتر. “بالاتر از همه چیز او مهربان بخشنده و بزرگوار ، دل ما به خانواده اش و همه می دانستند که & او را دوست داشتم. ما دعا می کنیم برای خدا ،

Knox تاکتیکی پرواز افسر و هلیکوپتر خلبان شد در پاسخ به گزارش از بدن در بایو فقط قبل از 2 صبح در 17000 بلوک امپریالیستی دره در نزدیکی Benmar هنگامی که هواپیما خود را careened به آپارتمان محل باشگاه وانجمن. ماموران گرفته شد به یادبود هرمان بیمارستان که در آن افسر دوم در شرایط بحرانی پس از عمل جراحی. رئیس گفت که مامور است که “مبارزه برای سلامت خود را.”

“خلبان و کمک خلبان به دام افتاده بودند در خرابه برای یک دوره معینی از زمان” اکودو گفت. “STAR دارایی در پاسخ به این صحنه و مشغول به کار feverishly برای کاهش خلبان از خرابه …ما نیاز به دعا برای این افسران.”

مقامات گفتند این یک معجزه بود که خلبان قادر به جلوگیری از ضربه ساختمان.

“وجود دارد مقدار زیادی از سوخت است که ریخته شده بود روی صحنه و به عنوان شما می توانید تصور کنید که سوخت بسیار قابل اشتعال” اکودو گفت. “آنها قرار داده و زندگی خود را در خط تا آنجا که به من مربوط می شود آنها به دست آورده و مدال شجاعت امشب زمانی که آنها در آن محیط زیست است.”

اکودو گفت: چند اثر شلیک گلوله گزارش شده به عنوان خدمه مشغول به کار سقوط و شش نفر را بازداشت گرفته.

شهردار سیلوستر ترنر خواسته این شهرستان به بلند کردن ناکس ،

“این یک غم صبح” ترنر توییتی. “من از شهرستان ما به دعا بالا بردن و به راحتی به آنها در طول این زمان. “

ناکس هم یک ماشین پلیس هواخواه و تاریخچه چرم گاومیش. او زد Instagram account “VintageHPD” برای به اشتراک گذاری عکس های قدیمی از هوستون افسران پلیس در کار است. از خود گذشته و پس از حدود دو ساعت قبل از سقوط بود برای نشان دادن خاموش خود را Oilers-آبی 1996 Chevrolet Caprice که او وصله تا در سال 2018 به شبیه چگونه هوستون اتومبیل های گشت از دوران کودکی خود را استفاده می شود به دنبال. پدر او استفاده می شود به درایو او را به مدرسه مشابه اما مدل های قدیمی تر.

ماه پس از اتمام Caprice پروژه ناکس به صحبت کرد هوستون کرونیکل مورد علاقه او برای بازگرداندن پلیس قدیمی موبایل. او قصد دارد به بازسازی اتومبیل های بیشتر, او گفت:. برای Caprice او scavenged اضطراری میله نور, کامپیوتر, کنسول ها و دیگر قطعات خودرو ساخت خود را سوار. او حتی در یک رنگ منحصر به فرد کد زیر کاپوت خرد کردن ماشین پلیس در نزدیکی سرگرمی فرودگاه به وسیله نقلیه خود را مطابقت Oilers لباس فوتبال.

در زمان مصاحبه Knox بخشی از HPD عمومی امور را بدست آورد. حتی پس از آن او بوده در چشم انداز انتقال به هلیکوپتر واحد. طی چند ماه با او کار کردم.

امروز صبح HPD همراهی افتاده افسر از یادبود هرمان بیمارستان.

این است که در حال توسعه داستان.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>