هوستون غیر انتفاعی در بحرانی نیاز به منابع برای کودک حفاظتی خدمات کودکان و نوجوانان

هوستون غیر انتفاعی تواند یک منبع برای کودک حفاظتی خدمات کودکان و نوجوانان (خرس) کمک آزار و غفلت از کودکان در مراقبت با ارائه نیازهای اساسی. در حال حاضر این سازمان است که درخواست برای کمک به دست.

مانند بسیاری از سازمان های غیر انتفاعی آن منابع کشیده نازک آن را به عنوان تلاش برای نگه دارید تا با بی سابقه تقاضا برای خدمات خود را در میان coronavirus بیماری همه گیر.

HOMESCHOOL سردرد: مدرسه در منزل memes اجازه پدر و مادر دریچه در مورد قرنطينه

“انبار ما به طور معمول در خدمت 460 کودکان و نوجوانان در ماه است. در ماه مارس ما در خدمت 1,000 کودکان و نوجوانان” گفت: خرس مدیر Tammy Hetmaniak.

خرس درخواست جامعه برای کمک به ساخت کمک های پولی به صورت آنلاین و یا خرید منابع در سازمان آمازون لیست تحویل داده می شود به طور مستقیم به ساختمان خود را.

و همچنین موارد می شود کاهش یافته است در خرس انبار در 3572 شرق T. C. دلقک بلوار. روزهای هفته از ساعت 8 صبح تا 4 بعد از ظهر “ما متوجه اجتماعی فاصله” گفت: Hetmaniak.

برخی از موارد درخواست کمیاب از جمله فرمول و پوشک بچه و دستمال مرطوب بچه. “آنها دشوار است برای پیدا کردن. ما رسیده ایم به توزیع کنندگان, اما بسیاری از آنها پشت به دستور” گفت: Hetmaniak.

غیر منتظره نیاز برای لوازم مدرسه, هنر, کیت ها و فعالیت های آموزشی برای کودکان و نوجوانان نیز یک نگرانی است.

یک روال جدید: Coronavirus نشان می دهد چه Houstonians را برای مسلم

“ما caseworkers درخواست برای مواردی مورد استفاده قرار گیرد برای مدرسه در منزل. آن چیزی است که ما پیش بینی” گفت: Hetmaniak که در حال حاضر در حال فکر کردن به آینده به چالش بعدی. “ما انجام می شود ما پشت به مدرسه رانندگی است. ما به احتمال زیاد نمی خواهد که این منابع به موارد ما نیاز داریم.”

هنوز Hetmaniak امیدوار است.

“در طول هر بحران مردم هوستون شده اند تا سخاوتمندانه. آن را می گوید زیادی در مورد جامعه ما است.”

@marcydeluna

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>