هوستون NAACP صحبت کرد از اواخر روز شنبه در برابر یک عضو شورای شهر به بیانیه اخیر مقایسه یک کسب و کار محلی’ سرپیچی از زمان در خانه بمانند منظور فعال حقوق مدنی رزا پارکس.

در بزرگ عضو شورای شهر مایکل Kubosh اخیرا پرسیده شده توسط KPRC کانال 2 به نظر فدرال آمریکا کوره در ارائه سرویس ناهار خوری به رغم محدودیت در شهرستان هریس را در خانه بمانند سفارش.

“گاهی نافرمانی مدنی لازم است همه چیز را به حرکت به جلو. همین دلیل است که ما به یاد داشته باشید رزا پارک” او گفت: اخبار ایستگاه.

در طولانی بیانیه عمومی, محلی, NAACP رهبران به نام نظر “حساس” و “التهاب” و خواست برای عذرخواهی.

“من ادعا نمی کنم که آمریکایی ها اصلا حق عمل نافرمانی مدنی هر آمریکایی است که حق است; اما نه راست برای مقایسه از دست دادن برخی آزادی حرکت برای یک یا دو ماه و یا حتی شش ماه به منظور صرفه جویی در زندگی بشر است که از آمریکایی های آفریقایی تبار مبارزه برای برابری است که به طول انجامید تقریبا 400 سال” با توجه به در بخشی از این بیانیه امضا شده توسط رئیس شعبه جیمز داگلاس.

Kubosh نیست اولین شکل عمومی را که مقایسه. استفان مور یک محافظه کار اقتصاددان و عضو شورای کاخ سفید به بازگشایی این کشور به نام stay-در-خانه معترضین “مدرن و روز رزا پارکس” در مقاله واشنگتن پست منتشر شده مارس 17.

“این بیانیه توسط Councilmember Kubosh است فقط یک مثال دیگر از سفید امریکا سوء تفاهم خود را از سیاست های نژادپرستانه و چگونه

این سیاست ها تا به حال تاثیر منفی بر بخش بزرگی از جامعه آمریکا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im