هوستون NAACP برگزاری تعهد اجرا به افتخار Ahmaud Arbery مارس 8

NAACP هوستون شعبه برگزاری یک تعهد اجرای امشب به افتخار Ahmaud Arbery یک مرد غیر مسلح به ضرب گلوله در حالی که آهسته دویدن در نزدیکی محله خود را در نیوبرانزویک, گرجستان.

Arbery کشته شد در 23 فوریه پس از اینکه دنبال شده توسط گرگوری McMichael, 64, و پسرش تراویس McMichael, 34. تلفن همراه ویدئو گرفته شده در طول این حادثه نشان می دهد Arbery مبارزه با یک مرد مسلح با تفنگ یا تفنگ ساچمهای پس از آن سقوط.

بیشتر: پدر و پسر به اتهام قتل Ahmaud Arbery

گرگوری McMichael و تراویس McMicheal دستگیر شدند و به اتهام پنج شنبه با قتل و تشدید حمله بیش از دو ماه پس از تیراندازی. گرگوری McMichael قبلا پلیس گفت که Arbery شبیه یک سارق مشکوک نمیتوانیم در این منطقه است.

مارس 8 می شده اند Arbery 26 تولد. در همبستگی با گرجستان NAACP این NAACP هوستون شعبه دعوت مردم به پیاده روی تنه زدن و یا اجرا 2.23 مایل معنابخش روز Arbery کشته شد.

اجتماعی فاصله تعهد اجرا خواهد شد دیدار امروز, مارس 8 در 6 p. m. در سال 2002 ویلر Ave. شعبه درخواست شرکت کنندگان را به صورت ماسک یا پوشش.

این مورد به دست آورده گسترده ملی توجه این هفته پس از تلفن همراه تصویری از این حادثه بود عموم منتشر شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>