هوستون متودیست مدیر عامل: ‘جولای 4th may have reloaded تفنگ,’ مدرسه reopenings در معرض خطر

اگر هوستون و تگزاس هستند قادر به آوردن تعدادی از COVID-19 موارد پایین بازگشایی مدارس انجام خواهد شد در خطر زیادی برای معلمان و دانش آموزان هوستون متودیست مدیر عامل شرکت Marc بوم گفت: پنج شنبه.

“از آنجا که سطح این ویروس است که در آن در حال حاضر ما نمی توانیم بازگشایی مدارس” بوم گفت. “ما باید در حفظ این ویروس اعداد اگر ما می خواهید به یادگیری مطلوب محیط زیست است. ما باید به اقتصاد ما رفتن بچه های ما در مدرسه, اما ما باید برای حفظ این ویروس همواره در سطح پایین است.”

بوم گفت: او معتقد است که بزرگسالان جوان تبدیل شده اند خود راضی در مورد خطرات ناشی از انقباض COVID-19.

“تئوری من این است که آماری دقیق تر و محافظه کار” بوم گفت. “گروه جوان misheard که اگر شما جوان هستید شما را برای زنده ماندن این است. به مردم عمل کرده اند با کمتر احتیاط است که کسانی که بیش از 50 است که دوباره به نیش ما.”

در ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته تگزاس بیمارستان رسید فراتر از یک اقدام بی سابقه 8,000 ایالت COVID-19 بستری شدن در بیمارستان در تگزاس است. در روز پنج شنبه تگزاس گزارش شده بیش از 9,689 بستری شدن در بیمارستان.

“بیا همه فقط به پوشیدن ماسک شما!” بوم گفت. “این یک قربانی. اگر من می دانستم که من می تواند یک زندگی را نجات دهد, این چیزی است که من می خواهم. لازم نیست ما همه می خواهم به انجام این کار ؟ همه ما می توانید انجام این کار و صرفه جویی در زندگی های بی شماری. در پایان روز که قیمت های کوچک به پرداخت.”

COVID-19 سویه: چه بیشتر مسری فشار COVID-19 گونه معنی هوستون ؟ بالا دکتر توضیح می دهد

بوم گفت که از نظر COVID-19 تست داده ها در حال حاضر نشان می دهد روند برای بیماران جوانتر.

“در یک تست طرف 60 درصد از افراد مبتلا در حال حاضر 50 و تحت” بوم گفت.

بوم گفت که اگر چه هوستون متودیست مدیریت هجوم بیماران از افزایش آن شده است یک جاده سخت و مالیات برای تمام کارکنان بهداشتی درمانی در کارکنان است. این بیمارستان در حال حاضر دارای حدود 800 از 2,400 در دسترس تخت اشغال شده توسط COVID-19 بیماران بوم گفت.

“ما در حال دار زدن در آن وجود دارد. مردم ما در حال دار زدن در آن وجود دارد” بوم گفت. “آنها کار کرده ام به طور پیوسته برای چهار به علاوه ماه برای مراقبت از شهروندان هوستون. آنها عزیزان که از لحاظ اقتصادی نهفته است. آنها از دست رفته اعضای خانواده. این واقعا یک زمان به چالش کشیدن. آنها قهرمانان در ذهن من, اما آنها انسان است. این احساسی مالیات برای کمک به یک بیمار که در تلاش برای نفس کشیدن. “

وقتی پرسید که چگونه کارکنان خود را می تواند در این سرعت ادامه رونق بود پرده در مورد استقامت خود را.

“آن احساس می کند مانند این هرگز پایان دادن به موج. ما نمی تواند اجرا شود و در این سطح با خسته مردم” بوم گفت. “وجود خواهد داشت یک نقطه که در آن ما می توانیم آن را انجام دهید دیگر هیچ. ما باید تمام است که ما می توانید انجام دهید برای محافظت از کارکنان بهداشت و درمان ما. از یک طرف احساس می کنند به نام به مراقبت از مردم و از سوی دیگر آنها خسته…و آنها در حال تماشای مردم می میرند و رنج می برند.”

بوم تأکید کرد که هوستون بیمارستان نمی توانست آخر هفته دیگر مانند روز یادبود.

“جولای 4th may have reloaded تفنگ. ما نگران این” بوم گفت. “ما می دانیم که اگر آن را یک شتاب رویداد. من دلیلی برای خوشبینی محتاطانه. ما در حال تماشای این واقعا نزدیک است. ما نیاز به نگه داشتن ماسک سفارشات در محل.”

بوم گفت: این مهم برای نگه داشتن ماسک در تمرین های اجتماعی فاصله و استفاده از بهداشت مناسب است.

“مگر ما می خواهیم به تعطیل برای دو سال ما نیاز به کشف این” بوم گفت. “ما باید این ویروس در سطوح پایین تر قبل از ما بازگشایی مدارس است.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>