هوستون شخصیت های رسانه ای خود را به اشتراک بگذارید موقت اخبار تنظیم به عنوان آنها را از خانه

منتشر شده

شخصیت های رسانه ای در رادیو و تلویزیون نیست, از دست رفته یک گام به عنوان آنها به اشتراک گذاری منحصر به فرد خود را از خانه کار می کنند نصب setups برای نگه داشتن شما تا به روز با آخرین اخبار و موسیقی است.

“که فکر پخش از داخل خانه خود شد و ممکن است ؟ “گفت:” هیلی هرناندز خبرنگار بهداشت برای KPRC.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: Coronavirus متخصص پیتر hotez را بازتوییت کرد: اجتماعی فاصله ذخیره هوستون. نمی توانید از خود راضی.

“کار از خانه تا چالش های آن, اما من بیشتر خدا را شکر به کار در یک صنعت است که معتقد است به شدت در ماموریت خود را به نگه داشتن مردم مطلع گفت:” هرناندز.

بسیاری از افرادی که سابقه رفاقت. “کار از خانه به ارمغان آورده است ما هم نزدیک به عنوان یک تیم ما برقراری ارتباط از طریق متن و ایمیل و تماس های ویدئویی در تمام طول روز هر روز” گفت: Eli Escobar از مخلوط 96.5.

وجود قدرت پردازش هر چند گفت Chrisdyann اوریبه از FOX 26. “من شده است با بهره گیری از صبحانه معافیت مخفیانه پوشیدن شلوار یوگا و بدون کفش در حالی که در هوا.”

رسانه به روز رسانی: سابق KHOU اخبار لنگر لیزا هرناندز می پیوندد KPRC 2

دیگران لذت می برد زمان بیشتری را با خانواده. “این قطعا شگفت انگیز بوده است به چنین کوتاه رفت و آمد تا مراحل به گنجه!” گفت: Roula کریستی از 104.1 KRBE. “بچه ها من در سهولت دانستن mama است در گنجه طبقه بالا در مقابل داشتن چپ در تاریکی شب.”

اتمام کار موقت تنظیم رادیو و تلویزیون شخصیت را در خانه.

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>