هوستون شهردار خواستار تظاهرات صلح آمیز باقی می ماند و در صورت درد در Floyd مرگ

هوستون شهردار سیلوستر ترنر التماس معترضان به صلح آمیز باقی می ماند حتی به عنوان جمعیت صدها پرتاب سنگ و بطری در ماشین پلیس و ماموران در نزدیکی مرکز شهر در شب جمعه.

جمعیت جمع شده بودند در اعتراض به مرگ جورج فلوید با شعار “نمی توانم نفس بکشم” و “نه عدالت بدون صلح” را به عنوان آنها مهاجرت از کشف سبز به شهرستان سالن. برخی برای بازداشت شدند و اقدام به مسدود کردن جاده ها اما بدون آسیب گزارش شده ترنر گفت. برخی از خودروهای پلیس نیز آسیب دیده بود, او گفت:.

“این دردناک بود به تماشای” ترنر گفت: این فیلم از فلوید مرگ است. “وجود دارد مقدار زیادی از درد و بسیاری از صدمه .. برای تمام مردم این کشور است.”

او گفت که پلیس در اینجا سخت در حال کار برای ایجاد روابط در همه جوامع است و در شهرستان است که کار به آدرس نژادی و بی عدالتی. از او خواست که از این فرصت برای ادامه به بهبود وضعیت.

“ناکامی در حال اجرا بسیار بالا” ترنر گفت. “ما تو را و ما تصمیم به چشم پوشی از شما.”

وی افزود: “پاسخ این است که نه به پاره کردن شهرستانها … مردم می خواهند به شنیده می شود. می خواهید آنها را تغییر دهید.”

او منعکس شده در سیل اخیر پلیس تیراندازی در هوستون و گفت که او همچنان معتقد است که آنها توجیه می شود.

“گاهی اوقات شرایط دیکته کند چه, نتایج, هستند,” او گفت:. “آیا رنگ اندازد.”

اشتون جنگل سیاه زندگی ماده هوستون موسس گفت: روز جمعه تجمع بود به اطمینان حاصل شود که “مردم می دانند که آنها را به یک محل به محل آمده و ابراز خشم و نا امیدی است.”

که خشم و سرخوردگی قابل مشاهده بود در طول این رویداد. در یک نقطه جنگل بود و درگیر در مبارزه با این شکست خارج از شهر سالن پس از او مواجه شد توسط یک مرد با یک تفنگ. آن شکسته شد توسط پلیس و معترضان با توجه به فیلم از صحنه است.

حدود 5 p. m. حداقل سه معترض بودند دست به دستبند و دور گرفته شده در اتومبیل های پلیس. جزئیات بیشتر در مورد که چرا آنها بازداشت شدند و بلافاصله روشن نیست.

معترضان ریخته به بزرگراه میان ایالتی 45 سطح شیب دار و بعد به عازم شمال 288. Hoards از پلیس در اسب و در اتومبیل کار می کرد به بستن جاده ها امن و مناطق.

فلوید, 46, یک سوم بخش بومی و یاتس دبیرستان فارغ التحصیل درگذشت در مینیاپولیس بازداشت پلیس دوشنبه شب پس از فیلم نشان داد که یک افسر زانو بر گردن سنجاق او را به زمین در حالی که او التماس کرد برای کمک به.

هوستون تجمع آغاز شد و در همان ساعت که مینه سوتا مقامات اعلام کردند این افسر تصویری, Derek چوین را در صورت قتل و طرح اتهامات با توجه به مینیاپولیس استار تریبیون. چوین شد و به بازداشت پیش از آن دوشنبه و سه نفر دیگر از ماموران در صحنه اخراج شدند در اوایل این هفته.

Acevedo, که گفت که او با حمایت این اتهامات گفت که به احتمال زیاد شد “کوچک تسلی” به معترضان. رئیس شد منینگ مراحل خارج از تالار شهر و صحبت با برخی از سازمان

“ما فعالان سیاه و سفید ما زندگی مهم نیست و ما در ستاد ما در واقع باید در یک رابطه کار” اکودو گفت. “یکی از چیزهایی که واقعا مهم است این است که ما هرگز می خواهم به اجازه آنارشیست ها و افرادی که می خواهید به استفاده مشروع و قانونی نارضایتی به ربودن آن توسط آنارشیست ها و سوزاندن همه چیز را. آنچه ما در مورد فعالان ما در اینجا این است که آنها سعی کنید به کار سازنده و نه مخرب.”

فلوید از مرگ برانگیخته روز از اعتراض و شورش در مینیاپولیس و دیگران در سراسر کشور است. روز جمعه اعتراض در اینجا برای اولین بار در هوستون. وجود دارد یک دعای روز سه شنبه در آزادی پارک با حضور مادر فلوید 6-year-old daughter.

“این بی رحمانه — آنها او را به دور از پدر” واشنگتن گفت کرونیکل. “او هرگز پدر خود را دوباره.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>