هوستون درگذشت مردی که در مینیاپولیس بازداشت پلیس بود و عمیق روابط تا سوم بخش خانواده می گوید

یک مرد شناخته شده به عنوان یک ورزشکار با استعداد و هنرمند هیپ هاپ از هوستون سوم بخش در روز دوشنبه درگذشت در مینیاپولیس بازداشت پلیس — حادثه است که موجب اختلاف سراسر کشور و منجر به کشته و’ شلیک.

جورج فلوید, 46, شد, شناسایی, شنبه به عنوان مرد دیده می شود در حال حاضر ویروسی تصویری نشان سفید مینیاپولیس افسر پلیس زانو در گردن او. پلیس گفت: Floyd, که سیاه و سفید است, همسان شرح یک مظنون در یک مورد جعل در یک فروشگاه مواد غذایی و این که او در برابر بازداشت. فلوید گفت: افسر ناشناس که او نمی توانستم نفس بکشم اما افسر نادیده مرد درخواست.

یک دعای برگزار شد سه شنبه شب در هوستون رهایی پارک. فلوید اعضای خانواده حضور داشتند از جمله Roxie واشنگتن از 6-year-old daughter Gianna فلوید.

“من حتی نمی باید کلمات برای آن گفت:” واشنگتن 38. “این بی رحمانه است. آنها او را به دور از من ، او هرگز پدر خود را دوباره.”

واشنگتن گفت: فلوید متولد کارولینای شمالی نقل مکان کرد و به هوستون سوم بخش به عنوان یک کودک. او را به یک ورزشکار با استعداد که سرآمد در فوتبال و بسکتبال در دبیرستان و کالج, او گفت:.

او با حضور یاتس دبیرستان و بعد از دریافت یک بسکتبال بورس تحصیلی به دانشگاه ایالتی فلوریدا واشنگتن گفت. او گفت که او نمی پایان مدرسه و در نهایت به هوستون بازگشت جایی که او شروع به ساخت موسیقی با پیچ بر یک گروه هیپ هاپ رهبری افسانه ای, هوستون, نوازنده DJ پیچ.

او در سمت چپ شهر مینیاپولیس در اطراف 2018 و پس از او تلاش برای پیدا کردن کار در هوستون, او گفت:. وجود او به عنوان یک راننده کامیون و اخیرا به عنوان یک دروغ بزرگ و فاحش.

فلوید است که جان سالم به در برد و توسط دو دختر از جمله یکی از دیگری رابطه واشنگتن گفت. او توضیح داد که او به عنوان یک پدر خوب در حالی که آنها توانستند Gianna با هم.

“او یک غول مهربان” او گفت: بکاهند. “مردم به اشتباه او را به خاطر او آنقدر بزرگ است که آنها فکر می کردند او همیشه یک مبارزه فرد بود اما او یک فرد دوست داشتنی…. و او دوست دختر خود را.”

سابق NBA بازیکن استفان جکسون در اصل از پورت آرتور همچنین صحبت در مورد فلوید مرگ در رسانه های اجتماعی با اشاره به او را به عنوان خود را “،”

“شما می دانید که فلوید بود که” جکسون پست گفت. “Nobodies کامل اما فلوید بود و دوست داشت همه زمانی که او با دوستان نبود. فقط حقایق تو باید از HTown بدانید چه میگویم. بقیه آسان دوقلو ما سوارکاری برای تو.”

فلوید دارای سابقه کیفری در هوستون است که شامل در اختیار داشتن مواد مخدر و سرقت اتهامات بین سال های 1997 و 2007. حداقل یکی از کسانی که به اتهام مواد مخدر مورد بررسی قرار گرفت بحرانزده سابق هوستون افسر پلیس جرالد Goines دادگاه سوابق نشان می دهد.

چهار پاسخ مینیاپولیس افسران پلیس را از آنجا اخراج شده است. حقوق مدنی وکیل بنیامین Crump که به نمایندگی فلوید خانواده با انتشار بیانیه ای در مورد این حادثه روز سه شنبه.

“همه ما به تماشای وحشتناک مرگ جورج فلوید در فیلم به عنوان شاهد التماس افسر پلیس او را به داخل ماشین پلیس و دریافت کردن گردن خود” Crump گفت. “این سوء استفاده بیش از حد و غیر انسانی استفاده از نیروی هزینه زندگی یک مرد بود که بازداشت توسط پلیس برای بازجویی در مورد غیر خشونت آمیز و اتهام است.”

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>