شوهر یک زن بود که carjacked در اوایل صبح روز سه شنبه تا به حال کلمات قوی برای پنج ساله که صدمه دیده بودند زمانی که آنها سقوط خودرو به سرقت رفته در طول یک پلیس با سرعت بالا پیگیری.

“آنها خوش شانس من برای اولین بار آنها را” جیسون گومز گفت. “آنها باید فکر آن را از طریق قبل از آنها آنچه را که آنها انجام داد.”

مظنون کشته: هوستون کارمند فروشگاه ‘خوش شانس برای زنده ماندن’ پس از قتل می شود دزد

حدود 5 صبح این مرد – که کاهش یافته است مصاحبه درخواست شد در یک محل در نزدیکی بزرگراه بین ایالتی 10 و Kress خیابان که یک گروه سرقت ماشین در اسلحه گومز گفت. هوستون پلیس مشغول تحقیق در مورد carjacking اما گومز قادر به ردیابی خودرو خود را به 2000 بلوک Cannonade رانندگی در پاسادنا حدود ظهر, او گفت:.

او به نام پاسادنا پلیس برای کمک به بهبود می یابند اما راننده با سرعت به عنوان افسران سعی کردم به کشیدن ماشین, بیش, با توجه به پاسادنا اداره پلیس مامور جسیکا رامیرز.

ماموران به تعقیب خودرو از طریق پاسادنا تا راننده رو بر روی ایالتی 10 که در آن ماشین به سرعت به عنوان آن را خارج شد برای لاتروپ خیابان.

به عنوان راننده با نزدیک شدن به تقاطع – بنا به گزارش ها در سرعت 65 مایل در ساعت – ماشین سقوط یک وانت در تقاطع ارسال هر دو careening بر روی پیاده رو. نیروی تصادف لت و پار دو وسایل نقلیه زدم و چرخ از وانت که زخم تا حدود 100 فوت دور در یک ایستگاه گاز پارکینگ.

امدادگران پنج نوجوانان به بیمارستان و همچنین راننده وانت. شرایط آنها فورا در دسترس است.

این مینی ون, راننده تنها مستاجر در زمان. آتش کشیده خالی صندلی ماشین از خرابه.

گومز گفت: پلیس به او گفت که در مورد سقوط لحظات پس از آن اتفاق افتاده است.

“من در حال حاضر می دانستم که این اتومبیل بود بالغ بر,” او گفت:. “هنگامی که من می دانستم که آنها در شکار کردن با سرعت بالا, من می دانستم که آن را بیش از.”

او گفت که او نگران بود در مورد وضعیت راننده وانت.

همه نوجوانان بودند در بازداشت در بیمارستان با توجه به پاسادنا پلیس در محل سقوط. چه اتهامات آنها روبرو خواهد شد هنوز مشخص نیست.

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آفیس مگ

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *