هوستون مرد به اتهام قتل دو نفر از سه نفر به ضرب گلوله به مرگ پس از یک سرقت آشکار در داخل جنوب شرق هوستون آپارتمان جمعه.

تایلر پرینگل و 23 ساله بود که به اتهام قتل پایتخت از چند نفر متهم در اسناد دادگاه از تیراندازی و کشتن Sylvernia ادواردز و کوین کلی. دوم شک اعتقاد به مرتکب سرقت در کنار پرینگل هنوز به طور مشخص با توجه به هوستون ،

بیشتر از JAY R. JORDAN: تامبال پسر مرگ داخل یک ماشین است که برای اولین بار در کشور برای سال 2020

هویت سومین قربانی هنوز منتشر نشده است. پرینگل تنها متهم در ادواردز و کلی مرگ و میر با توجه به سوابق دادگاه.

پرینگل شد در $15,000 پیوند برای اختناق اتهام زمانی که او دستگیر شد شنبه. او متهم شد که از ضرب و شتم دختر سابق خود گفته لگد زدن به او را در سر و خفگی او در حالی که او در حال انتظار برای او در یک فروشگاه مکانیک در ژوئن 2019 با توجه به سوابق دادگاه.

در روز شنبه دو مرد و یک زن بودند به ضرب گلوله به مرگ در 4700 جلوگیری از وارد خیابان در نزدیکی کالن و یلو بلوار مدت کوتاهی بعد از ساعت 1 صبح یک چهارم گلوله قربانی یک مرد ذکر شده بود در شرایط بحرانی در بیمارستان نزدیک صبح که با توجه به هوستون فرمانده پلیس ران Borza.

Borza گفت: کارآگاهان با دریافت گزارش می دهد که دو نفر دعوت شده بودند به داخل آپارتمان و در مدت کوتاهی قبل از کشتار.

افسران کشف مواد مخدر متعلقات داخل آپارتمان Borza گفت. او این باورند که این قتل شده اند ممکن است بخشی از یک سرقت بیش از مواد مخدر.

هر کسی با اطلاعات خواست به تماس هوستون Crime Stoppers در 713-222-راهنمایی (8477).

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در jay.jordan@chron.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de