هوستون دام نشان می دهد و بازار مال فروشان را پر از سرگرم کننده کارناوال شده است یک جاذبه اصلی برای شرکت کنندگان برای چند دهه. عظیم جشن از غذاهای سرخ شده و شکستن رکورد سواری, راه عالی برای صرف یک روز در بازار مال فروشان. اما برای برخی از کارناوال می تواند یک مکان ترسناک از صداهای بلند و چراغ های روشن.

در حال حاضر مهمانان با پردازش حسی چالش های این شانس را به تجربه سحر و جادو از کارناوال در بازار مال فروشان اولین حسی “پسند” کارناوال روز تنظیم برای 5 مارس. این رویداد خواهد شد از ویژگی های بیش از 40 سواری با حداقل چراغ و برای تلفن های موبایل مجاز در مناطق خاصی از اتصال و اصلی کارناوال منطقه به جای بهتر مهمانان با حساسیت حسی, با توجه به آزادی.

بازار مال فروشان داوطلبان از کودکان ویژه کمیته را نیز بر روی سایت در طول این رویداد.

TEXAS-SIZED کار نمایشگاه: هوستون دام نشان می دهد و بازار مال فروشان است استخدام 1,000 موقعیت برای سال 2020 فصل

بازار مال فروشان حسی دوستانه کارناوال تجربه اجرا خواهد شد ساعت 10 صبح تا 1 بعد از ظهر روز شنبه, مارس 5. قیمت بلیط ها $15 برای بزرگسالان سنین 13 و بیش از 5 دلار برای کودکان سنین 3-12. کودکان سنین 2 و تحت پذیرفته شده به صورت رایگان. پذیرش کلی بلیط اجازه می دهد تا دسترسی به NRG پارک زمینه های کارناوال و دام را نشان می دهد.

این سال را به بازار مال فروشان اجرا خواهد شد مارس 3-22 و ویژگی های اجرای موسیقی از ستاره ها مانند گوئن استفانی, خالد, Willie Nelson, کودی جانسون و براد جقه. سه باقی مانده سهشنبه هنرمندان اعلام خواهد شد Feb. 4.

برای خرید نصف قیمت کارناوال بسته اینجا را کلیک کنید.

پیش نمایش: ما کارشناسان میدارد برای کنسرت مسائل بچه ها, هنرهای زیبا, فیلم ها و بیشتر در هر هفته در سرگرمی ما عضویت در خبرنامه.

ربکا Hennes جامعه را پوشش می دهد اخبار. خواندن او در ما اخبار سایت Chron.com و در ما مشترک سایت houstonchronicle.com. | rebecca.hennes@chron.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de