Houstonians ممکن است بدانید که جیمی طلا و جواهر خود را برای تصفیه حس “bling.” جیمی پهن با نام مستعار جیمی بویلر خالق برخی از عجیب ترین, “سرد” اتمام طرح های طلا و جواهر برای اشاره مشهور از تگزاس به هالیوود است. اما کسانی که واقعا می دانم که این مرد را در درک که بخشی از آنچه که او را الهام بخش است و دادن به دیگران است.

صاحب درست انجام زرگران پهن تصمیم به پرداخت آن را به جلو به یک نظامی زن و شوهر حق در زمان برای روز ولنتاین. افزار طراحی نفیس $10K, 2.4-قیراط الماس حلقه نامزدی مجموعه در 14 قیراط طلا به عنوان یک هدیه ویژه به یک نظامی زن و شوهر که نمی تواند به استطاعت یک پیشنهاد روز ولنتاین.

فریب عشق: 21 رمانتیک تگزاس academist:: دانشجویان برای روز ولنتاین

“خانواده مهم ترین چیز برای من و عروسی گران هستند” پهن می گوید. “ما خدمتگزاران و زنان کار بسیار سخت برای همه ما برای حفاظت از آزادی ما. این راه من می گویند “متشکرم” و به یک نظامی زن و شوهر کمی کمک به شروع یک خانواده خود این روز ولنتاین است.”

رقابت باز است به هر نظامی ایالات متحده خدمات فرد در کشور است. به معرفی خودتان و یا یکی دیگر عضو نظامی خود را به اشتراک گذاری داستان خود را در مورد ‘مورد علاقه دیگر قابل توجه’ و چگونه این حلقه نامزدی می تواند به شما کمک کند پیشنهاد می کنیم به کسی که باعث می شود قلب شما ضرب و شتم. برنده اعلام خواهد شد هفته قبل از روز ولنتاین در جیمی Instagram حساب (@jimmyxboi).

پهن داستان ناب است ژنده پوش به ثروت داستان رویای آمریکایی است. آن را آسان دوران کودکی برای پهن. او در Alief و صرف بخش زیادی از جوانان خود را در خیابان ها قبل از تبدیل زندگی خود را در اطراف و ساخت یک نام به عنوان یک شیوه زندگی لوکس طراح. پهن گردد و جواهر برای وبلاگ مانند Donnie Wahlberg, Killer Mike رادی Ricch, آینده, The Weeknd و دیگران.

در HoustonChronicle.com: رونمایی بهترین رستوران جدید در هوستون

این اولین بار نیست پهن کرده تا بشقاب به “را به عقب.” پهن ارائه 10K $ارزش از اسباب بازی های, هدیه, و مواد غذایی به هوستون خانواده های نیازمند در پنجم سالانه سرد-کریسمس سادگی.

اگر شما یک داستان برای به اشتراک گذاشتن در مورد عشق خود را, تماس با جیمی از طریق ایمیل در Sherrie@Boostonemarketing.com.

alison.medley@chron.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im