هوستون ISD توزیع میوه ها و سبزیجات به دانش آموزان در طول تابستان

هوستون ISD کمک به آوردن مواد غذایی تازه به بچه ها در حالی که مدرسه برای تابستان.

HISD تغذیه و خدمات حمل و نقل خدمات آمد و با هم برای تازه, اتوبوس, تولید برنامه تحویل. انتظار می رود به اجرا از طریق جولای برنامه تحویل میوه و سبزیجات تازه به بیش از 36 ، 000 دانش آموزان در 68 مدارس ابتدایی است. تازه اتوبوس برنامه بودجه توسط یک کمک مالی از تگزاس وزارت کشاورزی میوه و سبزیجات تازه در برنامه.

SUMMER BREAK: تاکو خانه کوچک ارائه ناهار رایگان برای کودکان و نوجوانان هر روز هفته تمام تابستان

“ما سخت کار کرده ام بیش از دو ماه گذشته به اطمینان حاصل شود ما دانش آموزان و خانواده های آنها همچنان به دسترسی به مواد غذایی خوب با وجود مدارس بسته با توجه به COVID-19 همه گیر” سرپرست موقت Grenita Lathan در بیانیه ای گفت. “این برنامه یکی دیگر از راه برای نگه داشتن آن و شتاب رفتن.”

دانش آموزان ثبت نام شده در 68 مدارس ابتدایی گنجانده شده در این برنامه واجد شرایط هستند. پدر و مادر نیاز به تکمیل ثبت نام نظر سنجی برای هر کودک شرکت کننده. آنها خواهد شد و سپس با تلفن اطلاع داده از یک وانت در زمان و مکان.

هفتگی توزیع را در مجتمع های آپارتمانی اطراف مدارس شرکت کننده.

مشاهده لیست شرکت, مدارس ابتدایی و سایت های توزیع در هوستون ISD وب سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>