هوستون ISD شهر هوستون شریک برای ارائه ادای احترام به فارغ التحصیل از سالمندان

رمان coronavirus به سرقت هوستون سالمندان دبیرستان ویژه پایان سال خاطرات و مهمتر از همه این مناسک گذر است که می آید از راه رفتن در سراسر مرحله در روز فارغ التحصیلی.

به افتخار این شهر فارغ التحصیل از سالمندان شهر هوستون هوستون ISD میزبان اولین از نوع خود در سراسر شهر بود, هوای آزاد, جشن در ژوئن 5, با توجه به انتشار اخبار.

پرتره: سالمندان سعی کنید به ماندن مثبت پس از COVID-19 خوش آنها از پایان سال سنت

سالمندان خواسته خواهد شد که برای همین خود را لباس و کلاه و مونتاژ خارج مربوطه دبيرستان, تصاویر آواز خواندن و مشاهده ویژه قبل از پیام های ضبط شده از افراد مشهور و محلی و رهبران ملی.

“ما می خواهیم به یک رویداد است که باعث ایجاد یک حافظه جمعی برای سالمندان ما به رسمیت می شناسد و خود را به موفقیت” هوستون شهردار سیلوستر ترنر گفت: در انتشار. “این خواهد بود یک تجربه خاص در خور دانش آموزان ما که قربانی بسیار به آنها نزدیک خود را در سال گذشته از مدرسه بالا است.”

چندین اطراف مدارس را شامل می شود در این جشن و خواهد بود مستقر در سالن که شامل NRG, دقیقه, خدمتکار, پارک, دینامو ورزشگاه TDECU ورزشگاه در دانشگاه هوستون و برنج ورزشگاه.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: آن را بیش از حد به زودی به می گویند که هوستون مدارس دوباره باز خواهد شد. اینجا چرا

اجتماعی فاصله اقدامات اجرا خواهد شد و در صورت پوشش مورد نیاز است. ماسک ممکن است حذف شود به طور خلاصه به صورت عکس در هر انتشار. دانش آموزان را دریافت دستورالعمل در مورد نحوه شرکت در اواخر این ماه. دانشجویان و استادان مجاز هستند تنها و بدون اعضای خانواده مجاز است.

HISD تلویزیون این شهر HTV کانال های محلی و ایستگاه های تلویزیونی پخش خواهد شد این رویداد است.

ربکا Hennes جامعه را پوشش می دهد اخبار. خواندن او در ما اخبار سایت Chron.com و در ما مشترک سایت houstonchronicle.com. | [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>