هوستون مسطح است. آزادراه flyovers من احساس می کنم در بالای جهان

شهر مسطح است. وجود دارد هیچ منظره مشرف بر آن به نمایش در مرکز شهر درخشان در روشن رطوبت-رایگان شب. همیشه وجود دارد که شات از مرکز شهر در فیلم و مجموعه در لس آنجلس; که در آن است هوستون ،

من فکر می کنم من آن را در بالای کوه.

خانواده من است از دنور. من متولد در سیاتل نقل مکان کرد اما به هوستون به عنوان یک نوزاد. من پدر و مادر قرار داده و یکی از کسانی که “من به دنیا در تگزاس, اما …” سپر تابلوچسبها در من پرسه زن.

هنگامی که ما را به دیدار خاله عمه و پدربزرگ و مادربزرگ در کلرادو پدر و مادر من می یاد در مورد قادر بودن به مرجع سنگی کوه کوهپایه خود را به منظور تعیین جهت اصلی.

“رشته کوه های راکی در حال به غرب” آنها می گویند.

چه grand نقطه مرجع ما در هوستون ؟ بزرگراه های ما هستند با نام مستعار پس از کاردینال جهت: شمال اتوبان غربی آزادراه و بسیاری.

و من نمی گویم آنها نام رسمی مانند تگزاس بزرگراه 288, بین ایالتی 10 یا ایالات متحده 59 است که استفاده از آنها در اخبار کپی در هوستون کرونیکل. من اکثر فروتن از عذر خواهی حفر.

آنچه من گفته است که ما فاقد کوه ما بزرگراه. اما اگر ما بزرگراه بودند کوه ؟

به عنوان یک بچه من استفاده می شود به تصور سایه ابرها به عنوان کوه مسدود کردن خورشید در حال غروب. هفت ساله جی به زودی اخراج این امکان تحقق است که توانایی به حرکت کوه ها تا حد زیادی یک استعاره.

تنها جغرافیا هوستون است که در ما انسان ساخته شده کوه ماکارونی کاسه مجسمه ها به این شهر را بنیاد در خودرو و سوخت های فسیلی میباشد. من صحبت کردن در مورد بزرگراه مبادلات.

و علاوه بر شهرستان های متعدد روگذر بزرگراه مبادلات را فراهم می کند برای بهترین و زیبا ترین مسهل نمایش از شهرستان.

آن را جنوب حلقه رو به مشرق شیب دار به آزادراه خلیج فارس عازم شمال در نزدیکی Gulfgate در این شهرستان در جنوب شرقی جانبی. سطح شیب دار است که بخشی از تغییرات به تبادل از جمله این نام تجاری جدید اتصال مستقیم. آن را حتی در نقشه های گوگل هنوز!

سطح شیب دار را به شما که در آن شما نیاز به رفتن اما آن زمان من به جای انتظار نداشتم.

برای تقریبا دو مایل چرخ های خود را در حال “زمین” به عنوان پیاده رو می رود برای گذشتن از یک ارتفاع بسیاری از Houstonians تجربه اما به احتمال فراوان ما به بیش از درایو بزرگراه مبادلات.

شما بلافاصله پاس بلند متحرک برای Spanky را در خانه پیتزا (و شما در حال رفتن به می خواهید به پنج بالا آن را برای خود بال) و – اگر شما خوش شانس هستید – شما می توانید نقطه Southwest Airlines پرواز از سرگرمی فرودگاه به سمت راست خود را.

که زمانی که سوار می شود سرگرم کننده است.

اول کامل-مشاهده ساختار کانال کشتی پل که در آن شرق حلقه 610 عبور بیش از هوستون کانال کشتی. یک یادآوری از تجارت است که تقویت هوستون نفت محور هویت.

از راننده پنجره ها رنگ های روشن از Gulfgate مرکز خرید و چادر خنک کننده ورودی به او-B که مجریان مرکز خرید.

به عنوان روگذر منحنی به سمت مرکز شهر – من نمی توانم استرس این نقطه به اندازه کافی – هر افق در شهر هوستون قابل مشاهده است.

از چپ به راست چشمک زدن چراغ خاموش زندگی پرواز فرود در بالای یادبود هرمان بیمارستان ویترین مرکز پزشکی تگزاس. در یک شب درایو چرخش داخلی فانوس دریایی در بالای ویلیامز برج به ارمغان می آورد با توجه به شهر و رو به رشد آن تعداد از بالا افزایش می یابد و ساختمان های اداری.

پس از آن وجود دارد و آن این است: از طرف شرق از مرکز شهر که رقبای نسبتا نور و روشنایی طرف غربی. اغلب نادیده گرفته شده دیدگاه برای مرکز شهر هوستون درایو در امتداد این کشش از گذشتن ارائه می دهد یک نمای زیبا از East End, back-کاهش دیدگاه های مختلف در این شهر از منطقه مرکزی کسب و کار.

که خود را نادیده می گیرند. چشمک زدن و شما آن را از دست.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>