هوستون ICU doc می گوید مراقبان خسته توصیف طولانی مدت اثرات COVID-19

پس از کار بدون توقف از طریق مشقت بار پنج ماه از این بیماری همه گیر کوروناویروس هوستون بهداشت و درمان کارگران در نقطه اوج خستگی با توجه به هوستون متودیست ICU مدیر دکتر فیصل Masud.

“من تیم خسته هستند. این پنج ماه–پنج ماه آنها کار کرده ام non-stop” Masud گفت. “ما در حال کشیده اما ما مدیریت هستند.”

تگزاس یک رکورد جدید در روز چهارشنبه به مناسبت هفتمین روز در یک ردیف است که بیمارستان ها تا به حال کمتر از 1000 تخت در دسترس با توجه به هوستون کرونیکل تجزیه و تحلیل داده ها. با توجه به تگزاس بهداشت و خدمات انسانی وجود دارد 10,471 COVID-19 بستری شدن در بیمارستان ایالت در روز چهارشنبه.

ما در حال دیدن بدترین بدترین: Houston, پرستار توصیف وضعیت در ICU خروش

Masud هشدار داده است تگزاسی در مورد خطرناک تصور غلط است که اگر جوان هستید شما را به سرعت بازیابی از coronavirus. این مسئله جدی در دست است اثرات طولانی مدت بر روی ریه و قلب است.

“اگر شما به بستری در بیمارستان و دریافت اکسیژن داده که وجود دارد این است که برخی از طولانی مدت آسیب” Masud گفت. “اگر شما در حال بستری در ICU تقریبا نیمی از این بیماران در حال نشان دادن برخی از اختلال در قلب اسکن. اگر شما جوان هستید, شما ممکن است فکر می کنم شما می توانید بهبود می یابند اما شما به دنبال مادام العمر تاثیر بر قلب و ریه ها.”

با توجه به یک گزارش از دانشگاه برکلی های طولانی مدت اثرات COVID-19 می تواند به تحمیل آسیب های جدی به ریه ها و قلب و دستگاه گوارش.

“چیزی که ما پیش بینی نمی شد که این ویروس به نظر می رسد برای سرعت بخشیدن به یک معامله بزرگ از زخم ریه” دکتر جان Swartzberg گفت برکلی اخبار. “آنچه ما واقعا ترس طولانی مدت تنگی نفس است که می تواند گسترش در هر نقطه از بسیار خفیف به شدت محدود. نیز وجود دارد که نگران کننده گزارش به دنبال در توموگرافی کامپیوتری (CT) اسکن از افراد بدون علامت که آنها در سمت چپ با بافت اسکار.”

Swartzberg نیز اضافه شده است که COVID-19 می تواند به طور مستقیم حمله قلبی.

“شواهدی وجود دارد در حال حاضر که این ویروس می تواند به طور مستقیم در حمله به سلول های عضلانی قلب,” Swartzberg ادامه داد: “و نیز وجود دارد شواهدی وجود دارد که سايتوکين طوفان که این ویروس باعث در بدن نه تنها خسارت ریه ها اما می تواند آسیب به قلب است.”

با بی امان چشم انداز مثبت در بیماران در هوستون متودیست, Masud گفت که آن را در مورد که در تگزاس در حال تبدیل شدن به جدید کانون برای این coronavirus گسترش یافته است.

“ما به عنوان تگزاسی غرور خودمان را به بهترین No. 1 در همه چیز اما من نمی خواهم به شماره 1 در این” او گفت:. “جامعه ما دارای قدرت برای جلوگیری از این کار و تغییر مسیر.”

COVID-19 سویه: چه بیشتر مسری COVID-19 گونه معنی هوستون ؟ بالا, دکتر, وزن در

Masud گفت که اگر چه کارکنان خود را مدیریت بیمارستان تا به حال برای اضافه کردن متوسط مراقبت های ويژه با توجه به افزایش.

“ما در حال مدیریت کاملا چند از این بیماران در میانی ما مراقبت واحد” Masud گفت. “این برای بیمارانی که بیمار به اندازه کافی برای ICU اما نه به اندازه کافی به در یکی دیگر از بخش. ما موفق بوده است و تا کنون به ارائه مراقبت بیمار محور. ما یک کار خوب انجام داده ثبات بیماران و آنها بهتر است.”

او با اصرار تمام تگزاسی به این بیماری همه گیر به طور جدی–“پوشیدن ماسک تمرین های اجتماعی فاصله” برای خاطر سلامت خود و سلامت مراقبان که باید به گونه ای خستگی ناپذیر برای کمک به جامعه.

“اگر مرکز پزشکی تگزاس که بزرگترین مجتمع های پزشکی در جهان است که مردم به توقف و گوش دادن اقدامات احتیاطی من گوش” Masud گفت.

Masud افزود: جولای 4th بود یک زمان بحرانی برای عفونت بیشتر رخ می دهد اما آن زمان خواهد شد بگویید.

“ما از این هفته چگونه است که نقش را” Masud گفت.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>