هوستون بزرگ اپرا اعلام کرد اخراج به روز رسانی برای 2020-21 فصل در میان coronavirus

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان ادامه دارد و موارد ظهور در شهرستان هریس هوستون بزرگ اپرا شاهد اثرات بیشتری بر روی برنامه نویسی آن برای 2020-21 فصل است.

اپرا لغو 33 47 mainstage و کالن اجرای تئاتر از فصل از بهار 2021 و همچنین کاهش کارکنان خود را.

هوستون ناهار خوری: رستوران تعطیلی آب گرفتگی در بیش از آخر هفته

هوستون بزرگ اپرا نیز تخمگذار کردن 27 درصد از کارکنان خود را. کارکنان باقی مانده خود را پرداخت 15 ٪ کاهش می یابد و یا ساعت کاهش می یابد آغاز ژوئیه 1 و در ادامه از طریق فوریه 2021. رهبری ارشد نیز کاهش می یابد حقوق خود را آغاز ژوئن 1.

“بسیاری از مردم بستگی دارد HGO برای معیشت خود و این بود که تصمیم گیری آسان به را است. ما خدا را شکر به یک هیئت مدیره قوی و حامی پایه کمک خواهد کرد که ما از این طریق دریافت کنید فصل آینده باقی می ماند و از نظر مالی صدا” هنری و مدیر موسیقی پاتریک تابستان در بیانیه ای گفت. “هنر در حال تحول و ارائه موثر و تجربه در حال حرکت است. در حال حاضر بیش از هر زمان هوستون نیازهای جامعه هنر به کمک آن فرایند و درمان و که از دست داده است بر ما. ما ادامه خواهد داد برای پیدا کردن راه هایی برای ارتباط با ما محبوب مخاطبان حتی اگر ما از لحاظ جسمی نمی تواند با هم باشد.”

لغو تولیدات عبارتند از: “کارمن” (Oct. 23–Nov. 13), “ورتا” (Oct. 30–Nov. 15) با اولین نمایش جهانی “روز برفی” (Dec. 10–Dec. 20), “Parsifal” (Jan. 22–Feb. 7, 2021) و “سیندرلا” (Jan. 29–Feb. 15, 2021).

در حال حاضر هوستون بزرگ اپرا در حال برنامه ریزی Wortham تئاتر مرکز در ابتدای ماه مارس سال 2021 برای HGO برای اولین بار از Mazzoli و Vavrek را “شکستن امواج” (Apr. 16–مارس 1, 2021) و راجرز و هامراشتاین دوم “صدای موسیقی” (Apr. 30–May 15, 2021).

ماسک سفارش: هیدلگو سفارشات شهرستان هریس کسب و کار به نیاز مشتریان پوشیدن ماسک به عنوان COVID-19 مورد افزایش

در ضمن اپرا تولید خواهد شد bi-monthly تصویری محتوا برای مخاطبان به لذت بردن از در خانه و با هدف تولید یک رسانه پروژه برتر جهان از “روز برفی” است که بر اساس کتاب کودکان توسط عزرا جک کیتس. یک برنامه در دسترس خواهد بود در هفته های آینده.

HGO مشترکین با بلیط برای 2020-21 فصل باید اشتراک خود را به طور خودکار منتقل شد به 2021-22 فصل است. موجود بلیط به “شکستن امواج” و “صدای موسیقی” نیز در قدردانی از حمایت مستمر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>