هوستون پدر را تهدید می کند, پسر با تفنگ برای مصرف بیش از حد طولانی در, پلیس می گویند

هوستون مردی که به اتهام تهدید پسر خود را با یک تفنگ برای مصرف بیش از حد طولانی در حمام دستگیر شد و پس از یک ساعت-بست طولانی با پلیس صبح روز دوشنبه.

پلیس نامیده می شدند به یک آپارتمان در 12500 جلوگیری از Dunlap حدود 7:20 صبح پس از درگیری. بالغ, پسر, آماده به کار هنگامی که پدر بود که بلافاصله شناسایی مواجه او را بر دوش طولانی با توجه به هوستون اداره پلیس Cmdr. لری Baimbridge.

ترس افسران: چگونه coronavirus همه گیر است مؤثر پلیس در ایالات متحده

دو tussled در پسر اتاق خواب برای چند لحظه قبل از پدر راه می رفت به گرفتن چاقو Baimbridge گفت. پدر بازگشت و با چاقو که پسر کشتی دور قبل از خروج و بازگشت دوباره با یک هفت تیر Baimbridge گفت.

پسر فرار از آپارتمان و به نام 911. ماموران با عجله به آپارتمان و تلاش برای به دست آوردن پدر به بیرون می آیند اما او گفته رد Baimbridge گفت.

مرد در نهایت به صورت مسالمت آمیز و تبدیل خود را در. او به احتمال زیاد خواهد شد در صورت به اتهام جنایت.

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>