هوستون داش به معکوس قهرمانی رژه

منتشر شده

همه ما دیده می شود به طور منظم به قهرمانی رژه. برندگان سوار را از طریق مرکز شهر در صدر کامیون های آتش نشانی یا در convertibles و موج به طرفداران عاشقانه که برداشت از یک نقطه در پیاده رو برای تشویق قهرمانان خود را.

که قصد ندارم به کار در طول یک بیماری همه گیر به طوری هوستون داش که برنده ملی فوتبال زنان لیگ چالش فنجان در روز یکشنبه هستند تعریف می کردند.

بیشتر جشن: داخل هوستون داش را خشن قهرمانی قفل اتاق جشن

داش بازیکنان را در یک مرحله خارج BBVA ورزشگاه در نزدیکی گوشه ای از واکر سنت و رهایی Ave. از 5:30-6:30 p. m. دوشنبه. طرفداران تشویق می شوند برای تزئین اتومبیل های خود را و ایجاد نشانه ها و سپس درایو توسط بازیکنان برای جشن گرفتن این عنوان است.

این تیم ارائه خواهد شد NWSL چالش جام قهرمانان پوستر به 1 ، 000 طرفداران و Coushatta کازینو توچال دست از یادبود تراشه های پوکر. قهرمانی کالا نیز فروخته خواهد شد در محل.

طرفداران خواسته خواهد شد که به پوشیدن ماسک و باقی می ماند در اتومبیل. خرید می تواند تنها با پرداخت بدون تماس (اپل پرداخت, گوگل, پرداخت, و غیره.) و یا با کارت های اعتباری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>